Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nazdar jsem tu novej ao se venuju cca 6 mesicu a mam takove dva problemy. Muj ao mi casto otevre jen polovinu pozadovanych obchodnich obednavek,(pouzivam buy a sell soucasne). Pri opakovanem zpusteni naskoci oba smery(problem je v tom ze pri zmene ceny neotevre protejsek). Druha vec pri zavreni obchodu ,(pri splneni podminek )zavre jen cast obchodu. Poradi nekdo co stim?

6599

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ WWWTrader

"ponuka decompilacie stale plati...subory ex4 zasielajte na nicetradingdayZAVINACgmail.com" = ponuka zlodejiny stále platí ...

Uvedomuješ si čo ponúkaš ? Ak autor nepustí von zdroják asi má na to svoj dôvod. Stojí ho to kopu času, práce , premýšľania, možno programovaním živí svoju rodinu.
Považujem za vrcholne nemorálne ponúkať takúto službu verejne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Letni cas na MT3

Zdravim, vedle MT4 pouzivam i MT3 a ten stale ukazuje letni cas, tedy o hodinu vic nez real i nez MT4, takze celkem zmatek...4h, 1D svicky sou jinak, pivoty vychazej jinak, nevite nahodou nekdo prosim Vas co by se s tim dalo delat, diky.....jestli to nekde jde nastavit, nebo musim cekat az se v Moskve probudej a zmenej to, nebo uz skoncila podpora pro MT3, nebo co jako? :S
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
už niekoľko dní sa potýkam s problémom ako nastavit wcci v MT4, tak aby to vyzeralo ako v originále. Stiahol som WCCI indikatory z tejto diskusie aj z diskusie, ktorá je zameraná na MT4 a indikátory, ale vôbec mi to nedokáže zobraziť v jednom grafe. Skrátka CCI a TCCi mi dá do samostatného okna a napr. LSMA sa mi k tomu nedá pripojiť a zobrazí ho len v cenovom grafe. A o chop a side winter ani nehovorím... Dokáže mi niekto poradiť, prípadne zaslať link, kde to je spracované kompletne? Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

haha,nebol problem v hladani, hladal som dost a nakoniec som zistil, ze vsetko potrebne uz stiahnute mam, len som hladal sposob ako to urobit, aby to fungovalo...:) Proste som to pred tym robil vo VT a tak som hladal podobny sposob ako to tam dostat aj v MT4, ale aj vdaka tebe som sa docital, ze to staci skopirovat do priecinkov. Takze dik... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...