Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím, potřeboval bych někoho zkušenější, kdo my poradí, jak upravit přidaný indikátor. Sám si už nevím rady. Takže o co jde - je to upravený indikátor stažený z netu. Co po něm chci? - aby mi indikoval do grafu, kdy CCI utvoří tzv. "véčko" - něco jako ZLR u woodieho. Mám tam nastaveno CCI14, dále potřebuju aby to indikovalo jen "véčko" v běžné oblasti, tzn. v plus minus 100 a aby to zobrazovalo jen vecko, kdy hodnota predchoziho CCI a nasledneho se lisi o danou hodnotu. - k tomu by mělo být v indikátoru delta, ale nejsu schopen prijit na to, jak ji tam zadat. Ted to funguje jaksi podivne, některá véčka to identifikuje správně, jiná to nezobrazí, nebo naopak zobrazí tam, kde véčko není, nebo je obrácené. mohl by se na to někdo podívat?? díky

6711

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čarovanie s alertami nepáčil sa mi zvuk alertu, tak som ho v mt zmenil. Je zaujímavé, že keď mt zatvorím a otvorím úplne iný mt tak stále počuť upravený alert z predošlého zatvoreného mt, hoci som som alerty v tomto druhom neupravoval. Okrem toho v priloženom indikátore môžem v nastavení napísať názov hocijakého alertu, stále mi hrá len ten môj upravený. Ak to niekoho zaujme, budem rád, chcel by som rovnaký indikátor použiť na rôzne účely s odlišnými alertami.

6764

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wteam Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
> v mt4 mám uživatelský indikátor který mi
> vypočítává celkem 6 hodnot.
> Chtěl bych si napsat EA na jeho testování a nevím
> jakým způsobem vložím tyto již vypočítané hodnoty
> do advisoru.
> Může mi někdo poradit?

do EA pridas hodnoty z externiho indi pomoci fce iCustome

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Antar77
>
> Sorry, si som uplna lama, ale ako donutim tuto
> fajn vecicku pracovat? :-) Nie a nie to rozchodit.


uložit do \experts, přetáhnout do grafu, zapnout Strategie, poklepat na linku se SL nebo TP, na koncích linky se zobrazí značky, chytit a potáhnout kam je libo

Také jsem nad tím trochu bádal, než se to povedlo. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...