Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim. Mam nasledujici kod:

int start_bar=WindowFirstVisibleBar();
int end_bar=WindowFirstVisibleBar()-WindowBarsPerChart();
int abs_low=iLowest(NULL,0,MODE_LOW,start_bar,end_bar);
int abs_high=iHighest(NULL,0,MODE_HIGH,start_bar,end_bar);

Comment(
"1st bar: ",WindowFirstVisibleBar(),"\n",
"bars per chart: ",WindowBarsPerChart(),"\n",
"high: ",abs_high,"\n",
"low: ",abs_low,"\n",
"start: ",start_bar,"\n",
"end: ",end_bar
);

Vrta mi hlavou, proc kdyz zascrooluju v grafu do historie, jsou hodnoty high a low mimo rozsah promennych start_bar-end_bar (bere to v potaz bary starsi nez start_bar). Jestlize graf (prava strana) ukazuje akualni cenu nebo par starsich baru, high a low jsou pocitany spravne. Nevite nekdo, co s tim? Diiky...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bizmark:
parametr, který daváš jako end_bar do iLowest/iHighest je shift - posun od současného času a start_bar zastupuje počet barů od shiftu, ve kterých vyhledáváš. Čili myslím, že místo [bold]start_bar[/bold] bys tam měl mít [bold]start_bar-end_bar[/bold] abys zachytil bary na aktuálním okně.Když to neodečteš tak šaháš moc do historie čím víc zascrolluješ. Kdyžtak help k iLowest jestli jsem to vysvětlil nepřesně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Můžu se zeptat, kdo používáte MT4 k ostrému obchodování, jestli máte nějaké problémy se Stoplossy, Limity nebo Spreadem?
Pročetl jsem ForexFactory a tam se obecně má zato, že MT4 umožňuje dealerovi úplnou kontrolu nad klientem. Cokoliv uděláte v MT4, tak dealer vidí a může kopírovat. EA, indikátory, může manipulovat s vašimi Stoplossy atd.
Chtěl jsem si otevřít ještě jeden účet s MT4, protože VT je 100let za opicema, ale teď dost váhám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dealer může vidět maximálně tak pozice a stoplossy, těžko uvidí jaké indikátory a EA mám na grafu a bylo by mu to stejně na nic. Nechápu výraz "manipulovat se SL", jakože měnit jeho hodnotu? To je blbost. Ale při rychlých pohybech může některý broker projíždět SL se slippage. Ale to se týká nejen MT4.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...