Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

premnath

pěkně mi to popsal mistr.

Koukám na CCi a graf ceny. Pokud se objeví formace na CCI dva vrcholy pod 100, první nižší druhy vyšší a na cene v tomtéž okamžiky Low první vyšší a druhý nižší, tak je zaděláno na nákup.
Podobně je to obráceně pro prodej. Prostě CCI stoupá, cena klesá, příprava na long; CCI klesá, cena stoupá, příprava na short. Chce to podpořit ještě nějakým dalším indi. Moc na mne nedávej. Zkouším to teprve asi 10 dnů. Testuj sám a podívej se na historii, kde to je pěkně vidět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath Napsal: ------------------------------------------------------- > Nerozumiem - cena klesá a vytvorí dva vrcholy, > druhý nižší, cci stúpa (pod hodnotou nula, alebo > nad?), pričom vytvorí nižší a vyšší vrchol, rovná > sa príprava na long? Nastavenie CCI máš14? > Nemôžem nájsť tvojho emila, chcem ti poslať takú > drobnôstku k vianociam. Jukni na obrázek. mejl je můj nick na seznamu

7003

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nerozumiem - cena klesá a vytvorí dva vrcholy,

CCI vytvoří dva vrcholy, neden je níž a druhý je trochu výš a vše je pod 100, nikoliv pod 0. Alespoň ten nižší by měl být pod 100. Někdo bere signál, když jsou ty vrcholky pod 80.

v tomtéž okamžiku koukej na cenu, která musí jít opačně, než CCI. Na obrázku je to dost názorně. Zkouším to na TF 15. Min na TF 5. Na menším to asi fungovat moc nebude. Spíš na TF30. Ale to teprve čeká na odzkoušení.

> Nastavenie CCI máš14?
jo, s tím jsem nic nedělal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hankeys Napsal:
-------------------------------------------------------
> no jo ale základ je divergence,

tak, tak, základ je divergence. A že to je blízko denního pivotu? Nad tím jsem zatím neuvažoval. Nakonec, jako příklad jsem to uvedl na měnách, protože jsem to tanm zrovna uviděl, ale sledujito na hlavně na ropě, zlatu a indexech.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath


právě jsem zjistil, že ten inikátor CCI_SoundEmailAlert_mtf.mq4 dělá blbosti. Jednak má potíže s alertem ale hlavně přepiše hodnoty hladin. Klidně přepíše hladinu 200 na 100 a hladinu 100 na -100. Tak to je na pytel. Téměř stejnou službu udělá jakýkoliv stochastik. Škoda toho alertu a proč to přepisuje hladiny. Kdyby se na to nějaký borec podíval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...