Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

sztula
prepisuje len keď zadáš iné hladiny ako si mal doteraz. Prvé dva riadky hladín sú určené na hladiny alertov a prepisuje ich automaticky po zadaní alertov. Po zmene alertov je dobré to prekontrolovať, či máš všetky hladiny ktoré chceš. Ja ich tam mám 7 a beží to už dlho bez problémov. Aké ťažkosti s alertom máš na mysli? Alarm spustí každý tick, ktorý dosiahne nastavenú hodnotu.
Emila si dostal?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

premnath Napsal:
-------------------------------------------------------
> Aké ťažkosti s alertom máš na mysli? Alarm spustí
> každý tick, ktorý dosiahne nastavenú hodnotu.

mám na myslito, že nejde změnit tom alertu. Je tam nastaven alert2.wav, ale ozývá se stejně nějaký jiný zvuk a nejde to změnit ani ve zdrojáku.

> Emila si dostal?
jj, dostal



Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath Napsal:
-------------------------------------------------------

> nikto sa do toho nechce pustiť,

ber to tak, že jsou svátky na krku a mají jiné starosti, třeba jak zbavit života vánočního kapra, nebo kde sehnat dobrou slivovici :-) V novém roce se bude také obchodovat, tak co, počkáme, né?
Však ono se někdo ozve.

Merry Christmas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim. nechce se mi prolezat cele vlakno, tak se zeptat primo. Jsou Vanoce, tak to snad komunita omluvi.. Je nejaky skript do MT4, ktery mi vyexportuje historii obchodu do excelu? Nejspis bych si to dovedl napsat sam, ale ztracet u toho cas se mi skutecne nechce a parsovat to z toho htmlka uz vubec ne, takze to zkousim touhle cestou..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath Napsal:
-------------------------------------------------------
> frantacech
> našiel som tento indikátor, funguje dobre, ale
> nedá sa meniť alert. Nevieš prosím ťa ako by sa
> dal zvoliť ľubovoľný alert z príslušenstva
> metatradera? Prepísanie názvu nestačí.


Prepsani nazvu wavu staci, ale prehlusi ti to Alert okno. Bud zmen
// Alert(Notice) ... zaremuj to alert okno




void AlertCrossLine(int Index)
{
string Notice, LineName;

switch (ObjectType(StringArray[Index]))
{
case OBJ_HLINE: LineName = "L"; break;
case OBJ_TREND: LineName = "TL"; break;
}

Notice = StringConcatenate(Symbol(), " Cross", LineName, " ", StringArray[Index], ":", DoubleToStr(LineArray[Index], Digits));
if (SendMailPossible) SendMail(Notice, "");
if (AlertPossible) {PlaySound(AlertSound); [bold]// Alert(Notice)[/bold];
}
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, mam takovy trapny dotaz: Nevíte jak u indikátoru nastavuje, aby nezobrazoval u jména v levém horním rohu separátního okna i hodnoty jednotlivých bufferů? Je to jen kosmetická prkotina, ale nějak na to nemůžu kápnout :(

fxmagico:
strategie se ti netestuje na celém intervalu asi proto, že nemáš dostatek dat v historii. Podivej se do Možností a v založce grafy nastam Max. sloupců v historii nejaké větší číslo. Pak by se ti melo stahnout vice historie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...