Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

2 Stanislaw:

Máš mail :)

Přes spojovací techniku úplně nejsem (ten MatFyz studují známí, já jsem na ekonomce :) ), spíš bych využil toho, že na internetu je fúra kvalitních služeb, které by se na tohle mohly hodit. Více máš v mailu.

Jinak Johanku neznám, znám ale učitele Johna, je to matikář a jestli mě někdo u zkoušky někdy vyčadí, tak to bude on :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

TO ALL:
TAK JSEM SE PUSTIL DO SYNTEZY SVYCH A ZEJMENA VASICH NAPADU A PODNETU K [bold]"EA OPEN PROJECT - RULES"[/bold] a zacal jsem tu kreslit prvni skicu projektu. PO VYKUCHANI HLAVICEK A PATICEK VASICH MAILU JE PODKLADEM WORDOVSKY DOKLUMENT NA 18 STRAN ! KDO MATE JESTE NECO CO CHCETE SDELIT, TAK TAK UCINTE PLS DO 21 GMT :), pak prestanu do pulnoci cist maily :). PRVNI SKICU PROJEKTU ROZESLU VSEM PODLE DOSLYCH MAILU DO 24:00 GMT :]
JVC

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V novem buildu 200 MT4 pribyla zajimava moznost stazeni dat v History centru. Pri downloadu se stahnou 1M data z IBFX od data 4.1.1999. Vyzkouseno na GBPUSD a EURUSD. Dale to nabidne automaticou rekalkulaci "All frames" ale prepocita to aktualne oznaceny frame, ostatni se prepositaji pri stisku "Download". Ted to bude chtit jeste data proverit jestli neobsahuji vypadky. :)

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jvcbroker:

Rad by som ta tiez pripojil do Open projectu. Nestihol som sice poslat mail do deviatej kvoli prednaskam, ale aj tak som poslal s nejakymi navrhmi. Rad sa pripojim pripomienkami, navrhmi, strojovym casom... Do akeho obdobia mas tickove data? Tahal si len z Reuters, alebo mas pristup aj na Bloomberg?

Kuci: Ak to bude fungovat, tak je to skvele. Konecne dlhsie time series pre menove pari ako od Alpari. Od kedy je novy build na svete?

Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PŘÁTELÉ, TEDY DOBRÁ. VČERA JSEM CCA 4 DESÍTKÁM RÝSUJÍCÍCH SE ČLENŮ CORE TEAMU OPEN EA PROJEKTU POSLAL SLÍBENÝ MATERIÁL. DNES DOPOLEDNE NA MNE ČEKALA MILÁ SPRŠKA MAILŮ JEDNAK OD TĚCH, CO UŽ O VČEREJŠÍM MATERIÁLU ZAČALI PŘEMÝŠLET A POSLALI SVÉ NÁZORY (TĚŠÍM SE NA DALŠÍ), ALE HLAVNĚ OD TĚCH, KTEŘÍ ODE MNE NIC NEDOSTALI, PROTOŽE SE ROZHOUPALI AŽ DNES A PŘED TÍM NESTIHLI MAILNOUT. VČEREJŠÍ MATERIÁL TEDY PŘEDKLÁDÁM NAPOSLEDY PUBLIC, OSTATNÍ BUDOU JIŽ CHODIT JEN PODLE MAIL LISTU. DIKY VŠEM – JDEME NA VĚC JVC

2717

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO STAN: K české verzi prostředí MT4 - Zatím to vypadá na dost dobré dílo (já sice zůstanu u anglické). Vím, že ti rusové řekli, že help jen tak přeložit nejde, ale pošlu ti návod jak na to, chceš-li se do toho pustit - to by asi pro nováčky byla největší pecka.

to kurkapetr: chceš tu rutinu (candle time approach) napsat ? Ještě se mrknu, možná ji tu mám i v některém EA hotovou ......

JVC

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...