Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mam radost, ze se nam vlakno zase trochu rozjelo za dobu co jsem precetl jine threads (Vegasovy tunely a cele vlakno Hanse na strategybuilderu - dalo zabrat)... co se tyce open pojektu BEST EVER EA rad zapojim strojovy cas svych dvou compjuteru a cas svuj. Tesim se na to, jak se to bude vyvijet :)
No nic, dam si jeste dneska procitani nejakych vlaken a ladeni(dokoncovani) svych skromnych EA's.

Preji hezky vecer! Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO ALL:
DIKY VSEM ZA PODNETNE NAVRHY A PRIPOMINKY K ORGANIZACI A PRIPRAVE PROJEKTU "EA OPEN PROJECT"; ZEJMENA DZINKOVI ZA JEHO OBSAHLEJSI KOMENT :) (JEN TAK DAL) POKRACUJTE. JEN ABY SE LEPE TY DESITKY MAILU TRIDILY, POUZIVEJTE PRO TUTO PRIPRAVNOU FAZI PLS JEDNOTNY SUBJECT ZPRAVY [bold]EA OPEN PROJECT - RULES[/bold] V ZAVERU ZITRESIHO DNE VAM NA MAILY POSLU PRVNI OVERVIEW.
JVC

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: jvcbroker

Počítám s tebou, ještě dopíšu pár průvodních poznámek a pak to rozešlu.

To: vladko11

Prostudoval jsem anglickou, německou, ruskou i slovenskou verzi, doufám, že česká nebude zaostávat. Přesto jsem se někdy nevyhnul pátrání až na stránkách MetaQuotes.

Například

5056:Trade context is busy (Торговый поток занят, Obchodný kontext je zaneprázdnený, Trade-Kontext besetzt)
znamená v řeči MT4, že přenosové pásmo je obsazeno jiným AOS :-)

Jinak v české verzi bude navíc oproti slovenské i MetaEditor.

Stan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MT4_CZ_TEST

To: DarkMan, všichni

Přiznám se, DarkMane, že jsi mne včera trochu znervóznil, ale zdá se, že se dobrá věc podaří. Přikládám vyjádření (odpovědi na mé otázky), které mi právě dorazilo z MetaQuotes corp.

Stan





- Is it possible to add czech version to the official package ?
Yes.

- How to update language without Multi Language Pack ?
Use your existing mlp.exe program

- Is it possible to translate the built-in help file ?
No.

Best regards, Mazhit Mugattarov
MetaQuotes Software Corp
www.metaquotes.net

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Open EA Project se jeví jako dobrý nápad. Zajímalo by mě, kdo všechno v tom může participovat - pochopil bych, kdyby to bylo jen pro vyvolené, ale byl bych hrozně šťastný, kdyby to bylo pro všechny, co mají zájem :)

Já zatím praktické zkušenosti s FX nemám, proto stavění systému by asi bylo na někom jiném, já bych jen s údivem přihlížel a učil se... Ale velmi rád bych propůjčil svůj CPU a dělal hromady backtestů. Stejně tak mám docela zkušenosti s programováním a vymyslet nějaký složitý algoritmus, ať už se týká třeba jaderné fyziky, by nebyl problém... a pokud ano, mám známé na MatFyzu obor Informatika, kteří by zajisté také vypomohli :)

Také mi není cizí angličtina (studoval jsem v USA), takže jakékoliv překlady mezi Aj a Čj mi také nedělají problém. Překlad MT4 jsem asi prošvihnul, ale pokud by bylo třeba se postarat o nějaký text, mohu to zajistit.

Dále by nebyl problém se postarat o nějaké technologické zajištění komunikačního nástroje, s tím mám také celkem zkušenosti. ICQ to samozřejmě jistí, jsou ale i lepší varianty.

Takže tohle mohu nabídnout, pokud bych se mohl takto podílet, budu rád.. Prosím o odpověď :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...