Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

tak s tim se chlubit nechci, jen týden jsem koukala na live data, no ale jesti projedu víc z účtu tak se k tomu vrátim ale myslim že už jsem na dobré cestě. dost jsem si věřila a vše mi šlo tak jsem to ošidila a v začátku se to samozřejmě odrazilo a účet mi klesá :o(.
já na paper stejně nenatrénuju psychiku protože prostě vim že o nic nejde tak jsem chtěla spíš live. uvidíme zda to ustojim :o) - myslim si že už snad jo po třech týdnech propadů :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veroniko, použila jste svůj hotový systém na nějaká data, která jste neměla v backtestu? Aby jste to neměla přeoptimalizované. Mám to ze své zkušenosti, kde jsem testoval WCCI - vzal jsem si 6 měsícu, všechny obchody přesně podle WCCI a pak jsem si s tím hral tak dlouho, až to bylo úplně perfektní. Jaké bylo moje překvapení, když jsem si potom vzal dalších 6 měsíců přesně podle mých pravidel a situace byla úplně jiná.Filtrovalo mi to dobré obchody a systém šel do kytek.Myslím, že zoptimalizovat jde cokoli.Já jsem šel cestou co nejmenší optimalizace.
Přeji spoustu dobrých obchodů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

veronika22:
taky jsem kdysi chtel delat backtest pres TWS, ale nejak jsem neprisel na to jak dat dohromady statistiku na rok tak me to odradilo a mesic bylo fakt malo...kdyz jsem delal 3minuty, tak jsem pouzival JA Tester, ted mi nezbylo nic jinyho nez si udelat svoji tabulku podle svych potreb. A neni to ani zadna velka veda...docela se divim ze tu neni vlakno o excelu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já jsem nedělala backtest přes TWS. v té době jsem ještě neměla účet, měla jsem data do sierry z SCMagic, nějak nepotřebuju si to dávat dohromady. v podstatě mám ty výsledky podobný- tabulka mi vypadá podobně za jakýkoliv měsíc z posledního 3/4roku backtestu ( když už teda můj plán měl lepší proporce než v začátku :o).

z dlouhodobého pohledu mi stačí projet ty moje deníky a celkově nějak nevyžaduju mít o tom přehled jaká je equity za rok zpět.
i když jsem si říkala že si stáhnu JA tester. ještě jsem ho neviděla - kdybych nebyla líná tak bych v exelu něco vlastního jednoduchýho zvláda zapomocí učebnice - tak to třeba časem..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veroniko
tím jsem chtěl jenom říct, že z mého pohledu není u WCCI až tak důležité filtrovat vstupy,což ale neznamená, že ti to nebude fungovat tak jak to máš otestované.Mi opravdu většina filtrů v dlouhodobějším období filtrovala i ziskové obchody a při dobrém MM bylo jedno, jestli filtruju nebo ne.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

smažáku no tak uvidíme :o) samozřejmě to člověk bere s citem a vstupuju jen trendově když už jsem si jistá. a ty už jedeš live? a dobrý?já se právě bojim takových těch ZLR ze kterých je nakonec famir - no prostě jsem se snažila tim filtrováním rozpoznat že by se mohl utvořit selhající pattern..... až budu mít lepší výsledky z reálu tak napíšu :o)

založí se teda to vlákno pro excel? jsem jedině proooo!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to miles:
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/woodies-cci-6.html
a především už tady zmiňované anylýzy na těch to opravdu pochopíte. taky je něco na www.trading-naked.com/cci-nicktrader-jeff-reverse-regular-diver.htm
Ovšem když jsem se bavil na srazu o divergencích zjistil jsem, že má každý ještě vlastní pravidla co ještě je a co už není divergence. Někdo třeba bere divergence i když jsou vrcholy daleko od sebe(časově).
Skvělé jsou divergence podpořené double bottom (top).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...