Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

Pokud by nekdo dokazal identifikovat chop, byli by mezi nami sami milionari:) Ostatne nastroje jsou...Jako moznost je dobre se podivat na Volume, nebo pouzivat graf ktery nema cas jako konstantu, ale reaguje na aktivitu trhu (volume graf, range bars), Tyto pomucky dokazi chop eliminovat->Viz priloha stejney den prvni obrazek 3 min TF a druhy s 2000volume... http://www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/volume-graf.html

4425

4426

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobrý den,
chtěl bych poprosit, zda-li by se na Finančníkovi nenašel někdo, kdo by se ujal překladu doplněných pravidel WoodieCCI systému? Tj. PDF dokumentu, který je zdarma k dispozici na webu woodiescciclub.com?

Woodie by měl moc rád pro tradery v češtině aktualizovaný dokument, s Tomášem jsme na tom bohužel teď s časem hodně špatně.

Pokud by někdo chtěl s překladem pomoci – pošlete mi prosím e-mail na petr@financnik.cz.

Kredit v dokumentu samozřejmě garantován :)

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja pouzivam k identifikaci chopu EMA34. Pokud jsou napr. 4 svice do strany a pred tim byl trend EMA34 se zacne priblizovat a zacne svice protinat sem a tam. Potom si udelam kanal v kterem se svice pohybuji. Pokud dostanu signal ke vstupu do longu na dne kanalu nebo do shortu na vrchu kanalu a kanal je dostatecne velky aby nadelil profit aspon 250USD tak vstoupim a pritahnu sl v polovine kanalu na BE. Pokud je kanal maly radsi jsem stranou a cekam az trh protne kanal a zvysi se volume.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miles
chop se dá přibližně indikovat právě pomocí woodyho indikátorů,ty září hodně barevně právě při chopu,já to používám na forexu
a mám vedle sebe tři grafy např gbp/usd,gbp/jpy,usd/jpy,tyty jsou svázané,a to takto:gbp/jpy=gbp/usd x usd/jpy,
obchoduji jenom gbp/jpy,ale jenom v tom případě,když všechny mají stejné barvy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moger,

tak si z klasického nastavení Woodiho vyber pouze položky týkající se CCI, ostatní věci vymaž a zbytek ulož pod nějakou svou studií. Potom si otevři prázdný graf, nahrej originál Woodiho a k tomu přidej svou studii s CCI. Tak budeš mít 2* CCI pod sebou. Nastavení si potom můžeš upravit čistě podle sebe (barva, perioda ...) U klasického CCI ba se ti asi nepodařilo nastavit barevné rozlišení barů jako má Woodie.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

richard,
já jsem asi natvrdlý, omlouvám se. používám woodie-built, takže nechám jen položky ccii v panelu a uložím pod jiným názvem, jako novou studii. a teď nastává ten problém,není mi jasné, jak mžu v jednom grafu použít 2 studie. Nahraji nový graf, zadám woodie built a jak přidat svoji analýzu, když ji vyberu , tak mám zase pouze tu svou.
Díky Radim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moger,

omlouvám se. Zase jednou byla ruka rychlejší než hlava. Hrál jsem si stím celý večer a nastavit se mi to nepodařilo. Máš pravdu. Dvě studie do jednoho grafu asi umístit nejdou. Já mám u amira nahrané počítadlo z ftrader. To jde a myslel jsem, že jdou jednotlivé studie kombinovat. Ještě jednou omluva.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...