Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

smazak: nevim jestli se tomu da rikat filtrovani obchodu, ale do trhu vstupuju podle toho kde se pohybuje cenovy graf. Mam na mysli S/R urovne ktere si urcuju podle vyssiho timeframe nez obchoduji. Papertraduju jenom ZLR. Mohl by jsi prosim napsat podle ceho vstupujes do trhu, kdyz pises ze se ti z dlouhodobeho pohledu nevyplatilo filtrovat vstupy?

Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all nováčci Woodisti. Pánové a dámy. Přemýšlel jsem zdali mám tento příspěvek psát, ale nedalo mě to. Já osobně jedu WCCI od loňského roku, kdy tady byl Woodi poprvé. Trvalo mě cca skoro rok než jsem se naučil pořádně poznávat všechny pterny a to jsem nejel žádný jiný systém jak WCCI. Takže se zkuste zamyslet nad tím proč chcete filtovat vstupy, kterým ruku na sedce ani pořádně nerozumíte ( já osobně se to učím pořád). Jestli si Vám mohu dovolit poradit, tak se nejprve naučte poznávat jednotlivé paterny jeden po druhém na 5TF. Tam jsou nejlépe vidět. Vypracujte si poctivě tabulku jak tyto paterny vyhodnocovat, abyjste pochopili co Vám vypovídají o trhu a pak poznáte cca po 8-12 měsících co si můžete dovolit filtrovat a na jakém TF to pojedete. Kdo se to chce naučit za pár týdnů, tak je zralý na cestu do pekel. Kdo má oči a čte to tak pochop. Čas neošidíš. Přikládám pro inspiraci mou vlastní tabulku na vyhodnování paternů pro ukázku. Lze to sledovat a vyhodnocovat jakkoliv. Všem hodně úspěchů a hlavně trpělivosti a vytrvalosti.

4515

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Everest: pristupujes k tomu hodne zodpovedne a to je jedine dobre. A s tim casem mas stoprocentni pravdu. Vsechno je jenom o nakoukani. Pises ze se ucis vsechny patterny. Ja mam treba jiny pristup. Ucim se jenom ZLR. S tim ze mam zbacktestovany rok dat pouze na ZLR a ted jedu mesic a kousek paper. a v palnu mam papertradovat jeste minimalne 6 mesicu a take pouze ZLR. Az ho zacnu obchodovat live chci postupne pridat dalsi patterny. Myslim ze na nauceni jednoho patternu je potreba mene casu nez se naucit zvladat vsechny. Proto se treba zajimam jak nejvice zefektivnit vstupy a vystupy. viz muj minuli prizpevek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Josee
já už teď WCCI neobchoduju, ale když jsem ho obchodoval, tak jsem bral většinu paternů přesně podle WCCI.Pouze jsem měl pravidla, kdy neobchodovat z důvodu chopu - to jsem sledoval na cenovém grafu a dále určité malé podmínky, které ale musí mít určitý logický důvod - pro mě vždy vzhledem k ceně.Ohledně počtu paternů - z mého pohledu je pouze ZLR málo.Ty jednotlivé paterny se vzájemně doplňují a když příjde situace a ta přijde, že prostě pár dnů - týdnů ZLR fungovat nebude, tak ostatní paterny sníží DD.Je dobré si udělat křivky výnosnosti jednotlivých paternů a pak vše dohromady.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...