Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Martinek Napsal:
-------------------------------------------------------
> pita30: Kdyz jsem jeste pouzival WCCI, obchodoval
> jsem na 3 min. grafu s filtrovanim pres jeden
> nizsi TF (pod 1 min.). Kazdy si ale musi najit to,
> co jemu sedi nejlepe.
>
> --
> Martin Kysela
> "Když nemám co dělat, pracuji." -- Karel Čapek


Muzes prosim te napsat jaky system ted pouzivas, kdyz uz to neni WCCI? Jestli to teda neni tajne
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bohuzel jsem se dostal do slepe ulicky a opravdu uz nevim jak ven :S Natlacil jsem do JA.testeru 432 obchodu, testoval jsem je na vselijake nastaveni hodnot a tocim se porat kolem techto cisel:

Uspesnost: 58,56%
RRR: pouhych 1,39
prum. obchod: 36,62
Cisty zisk: 15820

I kdyz je system v backtestu ziskovy myslim si ze bude asi neobchodovatelny, kdyz bych v realu odecetl 50% na uspesnosti byl bych nejspis v minusu.
Napada me jeste pokusit se o anylyzu MAE a MFE, ta by mohla treba vysledky nejak vylepsit, bohuzel zatim nevim jak na ni?
Pokud byste nekdo mel zajem muzu cely soubor JA.testeru i s obchody zaslat na mail. Treba jen pro studyjni ucely.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

možná to tady už někdo psal, ale i tak snad někomu pomůžu, vrtal jsem se v backtestu na ZLR a divergence za poslední čtvrtlení, zaměřené na jednotlivé dny v týdnu:

ZLR:

Pondělí: 24,96% z equity
Úterý: 30,59%
Středa: 22,66%
Čtvrtek: 11,97%
Pátek: 9,83%

Divergence:

Pondělí: 29,07%
Úterý: 1,47%
Středa: 22,54%
Čtvrtek: 25,77%
Pátek: 21,15%

Výsledky docela rovnaké, ZLR a Divergenci používám skoro typickou jako ostatní woodisti, budete mít podobné výsledky. Chtěl jsem jenom poukázat na to že by bylo dobré si dávat pozor na divergence v úterý.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

na woodiho foru jsem četl zajímavý filtr ZLR podle délky cci ale nejsem si jistý jestli autor "length of the cci" myslel úsečku cci, která je vždy pod určitým úhlem, nebo svislou úsečku - cci bar. já jsem to pochopil jako první variantu. Může někdo pomoci přeložit?


Hi, I have been away from using the cci for a long time now, but i'm starting to look at using it again. Nicktrader has a lot of experience with the cci so what ever he says i would use it personnally.
One thing someone and i can't remember who he was , did, was he watched the length of the cci after it turned and if its length was not as long as the last cci length then he would wait for one more time period and see if the cci length would then be longer than the last cci length retracement was. I hope that made sense. You see the cci is a momentum indicator and if the zlr does not have as much momentum and its previous retracement cci length then the momentum really hasn't changed enough yet to continue the trend.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...