Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

to pita30:

Ten vstup jako 5014short bych nebral protože vrcholek je nízký min 75 a víc musí být pro platný vstup. Tuto hodnotu se vyplatí dodržovat.
Jako ZLRshort taky ne protože TCCI je před CCI14 a LSMA je zelená.
Ten druhý vrcholek a následné překřížení ZL splňuje podmínky 5014 a je naprosto ideální.

Samozřejmě záleží jaký používáš taky SL. Pokud máš dostatečný tak podobné korekce přežiješ. :)
Já osobně se snažím používat co nejmenší SL.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

danek Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Miles,
>
> F5-Chart Settings-prostřední sloupec Start Time
> (00:00:00), End Time (23:59:59). Zobrazení celé
> seance.
>
> Start Time (08:30:00), End Time (15:15:00).
> Obchodní hodiny
>
> Richard

o tomto nastavení vím, ale to neřeší můj problém, začátky obchodních hodin jsou stále v extrému.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to challenger:
jedna prosbička k RB - jak jsi psal nastavení k zobrazování kolik zbývá do dalšího baru v sieře: nastavil jsem to, ale nezaregistroval jsem žádnou změnu a nevidím nikde ten odpočet. Předpokládám, že to nastavení funguje i pro živá data :-).

díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to vonV:

jo, tak to já nevím. Mám to vyzkoušené pouze na playbacku přes BT. Tak, jak jsem to popsal to funguje jak pro RB, tak pro volume grafy. Hodnoty, jako velikost baru a čas mám podsvícené bíle a tak jsou lépe vidět v řadě údajů. Ale to jsem asi už psal dříve. Zkus to také na playbacku (přes BT - Preferences - data sources - SierraChart MND PLAYBACK). Pokud se ti hodnota Rbaru nebude měnit ani tak, tak jsi to asi nenastavil správně. Pokud ano, tak sorry. Zatím nemám účet. Já stejně vstupuji na open (close většinou nestíhám). A to, že do celkového vykreslení chybí 0.1 RB nic neznamená. Svíčka klidně může změnit barvu a cena hodnotu aniž by se aktuální RB zvětšil a dokreslil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to petto:

CCI50 využívám hlavně pro patterny 5014 a 5034. U ZLR nemusí být ještě úplně na správné straně ale ostatní podmínky musí být splněny.

U famiru je pro mě důležité aby CCI50 překřížilo při vstupu linku 100/-100
Ostatní patterny nesleduju. 4 a dost. Raději obchoduju více trhů společně. Tento systém chci delší dobu obchodovat a pak začnu hledat další možnosti. :) Rozdílné TF, další trhy, nové výstupy atd. Začínal jsem jenom se ZLR jak doporučuje Woodie a opravdu mě to posunulo o velký kus dopředu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, niesom Trader lebo zatial nemam nato kapital ale wcci studujem a pacia sa mi tieto insiprativne prispevky od Georgea2 :) Vzal som si ale na musku to pravidlo ze TCCI musi byt nizsie pri long nez CCI a mam taky pocit ze pri Range bars to vychadza vyborne ale ak sa to robi opacne:) skontroloval som len januarove grafy na woodiho stranke kedze nemam kde robit zatial backtest a prave ked TCCI bolo pod CCI alebo priblizne na jeho urovni moze sluzit pri RB ako dobry filter. Inak by prakticky skoro ani jedno ZLR nebolo platne pocas celeho januara a tie co by boli by boli vacsinou stratove. mozno je to sposobene zmenou spravania tcci pri RB ako avizoval Woodie kazdopadne dakujem za zaujmavu techniku. raz ju mozno vyuzijem, ale podrobim cele toto moje tvrdenie este hlbsiemu backtestu v buducnosti to len tak na rychlo som robil.

Pavol

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
i já se přidám s pochvalou směrem k příspěvkům Georgea2, po delší době pro mě nový a zajímavý přístup k Woodiemu, přesto se musím připojit ke kominovi ohledně pravidla o výšce TCCI při ZLR. Alespoň v mých backtestech na klasických tf (3min) vychází daleko lépe v opačné podobě, než u Georgeovi prezentace. Chtěl bych se tě (G.) tedy zeptat, zda jsi svůj přístup používal i na tf grafech (jestli jsi je tedy někdy používal) a zda máš obě možnosti vyzkoušené na alternativních grafech.
Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to uri:

Používám program Sierrachart a data mám od IB.
Obchoduju trhy ER2 a NQ. Testuju a připravuju se na DAX a nově i FTSE100.

ER2 - na tomto trhu používám graf volume 1000.
NQ - tady používám graf 1min. (nejde o scalpování)
U obou trhů mám nastavené pevné PT. Pro všechny patterny mám stejný PT ale momentálně pracuju na testování různých PT pro různé patterny.
Všechno co tady popisuju sám používám a jsem s tímto systémem maximálně spokojený.
Co se týče patternu ZLR a vztahu TCCI a CCI tak mě to funguje dobře. Mám ještě jedno pravidlo při kterém beru ZLR i v případě že je TCCI před CCI. To je pokud např pro LONG je LSMA zelené, CZI modré a SI zelený po delší dobu. Jedná se o silný trend pak poruším pravidlo s TCCI.
Jak budu mít čas pokusím se vložit Live obchody za minulý týden na ER2. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...