Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

to pavka:

Podle definice patternu 5034 ano ale..... Pro me je lepsi pokud dojde k prekrizeni CCI14 a CCI50 spolu nebo pokud CCI50 prekrizi ZL a CCI14 ma max 5 baru. V tomto pripade tam je uz 6 baru. Taky sleduju postaveni EMA200 - velky pomocnik pro moje vstupy. Na vcerejsich obchodech mam dva takove vstupy viz niz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

dakujem zaodpoveda ospravdlnujem sa asi som to zle vysvetli..myslel som to takze ked indikatory woodiho studie ako kazde ine su robene na vypocte niakych hodnot X minut z grafu do zadu.a mna by zaujimalo ked mam zapate zobrazovanie iba otvaracie hodnoty burzy..t j od 15 00do22 00...ci sa pri vypoctoch cci lsma czi a sw z hodnot pred tretou..alebou pre tou desiatou z predchadzajuceho dna z pred 22 00hodiny. data su mnd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkušenosti s volume grafem er2 na Sierra Chart nemám, ale vím, že se spojením Sierra-Interactive Brockers-volume grafy byly velké problémy. Dokonce takové, že volume grafy byly nepoužitelné, ale Sierra na tom pracovala, takže současná situace (tzn. na současných datech) už je možná lepší. Jestli zkratka Ib znamená Infinity, tak to nevím vůbec.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to fufno
Já dlouho obchodoval WCCI na 5TF, pak jsem přešel koncem roku 2007 na volume graf. V současnosti jedu jak Volume 2000, tak občas také Tickový graf. Jedu přes IB a Sierru. Patrně IB nemá tak přesná data jak Esignal, ale popravdě řečeno se s tím dá dobře obchodovat jak Volume, tak také tickový. Akorát u RB při velmi volatilním trhu dochází k tomu že velikost svíce není přesně dle tvého nastavení. Stává se že občas je i větší.
Takže pokud budeš mít účet u IB, tak Sierra s tím krásně funguje a dle mě to bohatě stačí. Ono stejně časem zjistíš, že pokud nezvládneš svou psychiku, tak bys mohl mít Esignal+perfektní broker a stejně to peníze nevydělá. Toť má osobní zkušenost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...