Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

Břondo,

opravdu hodně vám děkuji. :-)

Rosse jsem zatím nečetl. Mám pár knížek přečtených, ale řekl jsem si, že než číst, tak chci vlastní zkušenost = backtest.

Vaše příspěvky, rady a pomoc mi daly hodně podnětu k zamyšlení. Mou snahou je taky jít co možná nejjednodušeji, protože v jednoduchosti je krása. Stránky dr. Boba si pročtu, jen se musím prokousat to anglinou.

Teď už nechám své dotazy jen pro backtest.

Ještě jednou díky a doufám, že se "brzy" setkáme v live obchodu. :-D

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravim Woodisty :)

Ja obchoduji WCCI Live na 3TF ER2 a to vsechny paterny krome GB 100. Obchoduji podle presnych podminek WCCI (drive jsem hodne filtroval a vysledky byly horsi) ZLR je patern s celkem slabou uspesnosti, ale castymi signaly a pokud se obchoduje kontinualne tak ma plusove vysledky (byt mensi nez treba Vegas trade, Ghost apod.). U ZLR mam uspesnejsi prvni ZLR a pak ZLR s TLB
U WCCI vubec plati, ze paterny je potreba obchodovat kontinualne, protoze je obdobi kdy se dari jednem a obdobi kdy se dari druhym paternum a ktere to kdy jsou se neda odhadnout.
U vystupu mam ze statistiky velmi negativni vystup na crossu 100CCI a nepouzivam ho. (sem tam tak utece hezky obchod s nekolika stovkama dolaru, ale casteji jsou obchdody s malym ziskem ci ze ztratou a v globale tak velmi spatne vysledky. Pozor to se muze lisit na ruznych trzich a ruznych TF to muze byt jinak)
Osobne pouzivam pevny PT s pomerem SL 90 a PT 160-180 (u protitrendovych paternu byva vetsi predpoklad na 180 nez u trendovych). Stejne PT a SL pouziva i jeden muj kolega, od ktereho jsem tento pomer okoukal :)

Vsem hodne zdaru (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeste si neodpustim napsat, ze jsem rad, ze zije nejaka diskuse kolem WCCI a chci se zeptat zda sem tam nechcete davat sve screeny obchodu (samozrejme se taky pridam). Je dobre videt jak stejny trh a ve stejny den obchoduje nekdo jiny jinak byt se stejnym systemem. Je to hodne poucne a motivujici, alespon tedy pro mne. Co vy na to? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fenix
Ano je to ER2 ( UsaRusSp08). Jedna sa o 5 min Tf kde musia byt splnene podmienky na vstup potom si pozriem ako su natom dalsie indexy (UsaTecSp08, UsaIndSp08, Usa500Sp08) vsetky vizeraju tak ako obrazok ktrory som sem dal vsetky na 5 min TF. A ked mi pasujui vsetky resp. aspon vacsina z nich a to hlavne USATecSp08 ktory dost podobne koreluje s UsaRusSp08, co znamena ze mi ukazuju rovnaky signal idem do toho. Napriklad vcera 16:30 mi signalizovali vsetky styri indexy naraz plus este prihliadam na 1 min graf UsaRusSP08 a podla neho aj vstupujem kedze pri 1 lote mam 10 pipspv SL a Profit 25. Stym ze ked trh spravy drahu 13 pipsov co je pri 1 lote 130 USD posuvam SL na 0. Obcodov je sice menej, ale stoja zato :-) A Vstupujem iba na ZLR a ked pretne hranicu 100. ! (5 min TF)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to 4x.sk

Diky za odpoved. Musim rict, ze je to originalni a zajimavy pristup. Tak preji hlavne at to jde a vydelava a co se tyce signalu, ze jich je malo, v tom spatruji spise vyhodu.

Budu se tesit na dalsi obrazky. Muzu te poprosit kdyby jsi mohl v dalsich obrazcich zakreslit sipku k paternu a nebo vstupu, bylo by to super.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fenix Neviem ci budem stihat vecer fotit tak ti poslem dopoludnajsiu seansu ale forex. Ja si myslim ze tento system funguje na vacsine trhov. Samozrejme u kazdeho s inym SL,PT a pod... Sipky zakreslovat nejdem ale mas aj na 5 min Tf aj na 1 min Tf cervenou linkou zakreslene vstupy na ktorych svieckach by sa vstupovalo na 1 min Tf. Ked pride signal na 1 min Tf neskor o minutu resp kratky cas to uz je na traderovy je to dobre a tie signalyi berem. Horsie je to ked pridu na 1 min Tf skor ako na 5 min Tf. Tie neberem. Resp ak pridu naraz je to ok...

5694

5695

5696

5697

5698

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...