Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

to radone
Ze začátku, min.1/2 roku doporučuji se dívat pouze na cenový graf. I když budeš vidět paterny všude, tak si z toho nic nědělej. Drtivá většina indikátorů je vypočítána z ceny. Cena se pohybuje dle nálady a zaměření traderů, a je prezentována volume. Uč se jakým způsobem můžeš najít cenovou aktivitu na různých cenových hladinách. Až se dopracuješ k tomuto bodu, pak začneš vidět na cenovém grafu jakým způsobem jsou tradeři vykopávaní na SL, aby poté opět naskočily do původního trendu, a tak pohly trhem. Celá analýza MAE a MFE je o tomto, ale jde o to jak to vidět v grafu.
Já osobně vyhledávám silné S/R úrovně a sleduji akivitu na těchto hladinách. Historie se stále opakuje. Tento princip je stejný pořád, akorát se mění formace, délka pohybů, objemy, ale princip je tentýž. Každý trh má svou charakteristiku - svůj naturel, ale všechny trhy mají v podstatě shodné základní principy.
Vřele doporučuji přečít knihu Market Profile, vyšlo v češtině.

to Jiris109
Záleží na tom jak to budeš dělat. Jestli z tebe bude profesionál, nebo to budeš mít doplněk ke svému platu ze zaměstnání. Každá profese, která se má dělat na špičkové úrovni vyžaduje absolutní nasazení. Přesně jak je to v článku s Danem Zangerem. Musiš to chtít celou svou bytostí, udělat pro to maximum, a pak možná uspěješ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Jiris109

Dekuji za odpoved a grafy...natestováno mám víc než dost, a klasické WCCI má daleko horší výsledky, než, když nějaké složky WCCI jednoduše odstraním..Co se týče upravení systému tak s Vámi plne souhlasím.. Posl dobou jsem se ale začal spíš zabývat MM než samotnými vstupy a filtry a výsledky to ješte zlepšilo!! Doufám, že jsem již na správné ceste..

Je velmi povzbudivé slyšet, že to pujde, určite vytrvám..

Dekuji a hodne uspechu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj Barelli,

chtel by sem začít obchodovat woodie CCI na Forexe a chci te požádat o radu jak by sem to dostal do obchodní platformy MT4 jako indikátor a kde by sem to našel. Taky si psal neco, že WCCI není vhodný pro menové páry na 5 - 10 min time frame tak please jesli víš neco více dej mi vedet. Mám reální učet no nejradeji by sem zkusil nejdrív demo. Jesli mužeš pošli mi prosím linky co by mi pomohli nainstalovat WCCI. Budu vdečný za každou radu na začátek.

Dík Rado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Kexo.

Na začátek - URČITE začni nejdřív na demu...Přecházet z B-testování rovnou na realný účet není nejlepší nápad..:D Sám jsem tak přišel o spoustu penez. Nakoukáš si jak se paterny na CCI tvoří jak vstupovat, zadávat příkazy apod, není kam spěchat, trhy neutečou.
Ce se týká TF obchoduji 5M EUR/USD, ale muj system nemá s WCCI moc společného. Nekteré složky jsem vypustil, jiné doplnil. (na upřesnění:sam jsem v tomto byznyse spíše začátečník). Hodne lidí me od 5M a WCCI odrazovalo, ale jak vždy říkám, cokoli, čemu věnuješ spoustu času a píle nakonec jde. Jeden trader tu 5M obchoduje a co jsem se díval na jeho stránky, tak celkem úspěšně.

Hodně štestí

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Kexo:

Ejhle, moderator mi odstranil kontakt..Nechtel jsem toto forum zanášet informacemi jak nainstalovat indikátory.. Ale asi není zbytí..Indikátory nahraješ do složky MT/experts/indicators. Pak jen platformu vypnes, znovu zapneš a v liste napravo nahoře si nahrané indokátory vybereš.

Pokud s tim budeš mít problemy ozvi se mi na mail, který mám v profilu

Hodne zdaru

Barell
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím,
vím že tenhle dotaz tady možná nepatří, ale nenapadla mě jiná vhodnější diskuze. Chci začít backtestovat Woodiho CCI a potřeboval bych si stáhnout jednu knihovnu z jeho stránek, díky které by se mi změnil vzhled programu. Ale mám problém s příhlášením, která je nutná, aby mě to pustilo a mohl si ji stáhnout. Normálně jsem se registroval a zkoušel a pátral proč se mi pořád nejde přihlásit. Pročítal jsem fórum a také jsem nenašel odpověď na moji otázku. Tak nevíte prosím Vás někdo co mám udělat, abych se mohl na stránky www.woodiescciclub.com přihlásit i když jsem se už registroval a ani žádný email mi nepřišel? Díky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,
jmenuji se Jan Veselý a asi jako všichni zde přítomní jsem "podlehl" tradingu.
Jsem začatečník a jsem ve stádiu čtení literatury, nekonečném proplétáním se na tomto serveru mezi články a pročítání diskuzí. Zatím jsem zkoušel různé SW pro obchodování a brouzdání v historických datech. Velice mi je sympatický právě onen Woodieho systém, který jste tu na serveru prezentovali v několika článcích. Půjdu rovnou k věci, v jednom z článku (Obchodujeme systém WoodiesCCI - 4) Tomáš zbacktestoval systém a vyšli velice slibné výsledky. Můj dotaz směřoval k tomu, zda je tento systém i po takové době (3 let) stále takto úspěšný ?
Děkuji za odpovědi.

Jan V. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jan V.,

zda-li je system úspěšný či nikoliv vám odpoví pouze a jen váš vlastní backtest. Nesledujte výsledky ostatních (max. jako určité vodítko). Pamatujte na jednu věc. Každý jsme jiný a i když tradeři používají stejné systémy - výsledky jsou značně rozdílné.

K vašemu dotazu - CCI obchoduje momentum v trhu, takže pokud se naučíte vyhybat momentům kdy neobchodovat (Chop), zvládnete psychologii (100% disciplnínu), jste na dobré cestě...

Hodně štěstí P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...