Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Dobrý večer,

po diskuzi s autory SierraChart a kiwissstuff.dll používané v Custom study - ftrader_SW_CZI
se podařilo odhalit nekompatibilitu s českou verzí Windows XP (SP2).

Zde je k dispozici verze vytvořená v jiném programovacím nástroji, která již bez problémů funguje.
www.sierrachart.com/discus/messages/2/kiwissstuff-8392.dll

Pokud jste měli problém jako já (Error loading custom study DLL: kiwissstuff),
stačí teď stáhnout novou dll, přejmenovat a přepsat původní ve složce SierraChart.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni diskutující obchodníci, pečlivě jsem si pročítal všechny příspěvky v tomto vláknu a musím si přiznat, že asi nejsem dost technicky zdatný. Nicméně mi jde o radu. Radu Vás zkušenějších, kteří jste již prošli tím popisovaným trápením s různými instalecemi, doinstalacemi a nejrůznějším přepisováním. O co mi jde - jen a pouze o zobrazení WoodiesCCi v sieře :-) Vím, že podobných dotazů tu padlo již nespočetně (a já si je všechny pročetl), a částečně i vyzkoušel, ale bez úspěchu - stáhl jsem si knihovnu ftrader.dll nainstaloval (přesně tak jek je popisováno ve článku na Finančníkovi) a zobrazuje se mi pouze a jen oscilátor a countdown, žádné vykreslování úseček... samozřejmě následovalo instalování a přepisování 3s na 2. Chtěl bych Vás jen požádat drazí a úspěšnější kolegové o trochu času a trpělivosti a předání Vašich ucelených zkušeností, rad a triků jak toto nastavit než začnu přeinstalovávat Windows, měnit nastavení BIOSu a přepisovat systém :-). Možná i rad čeho se vyhnout a kde se dělá nejčastěji chyba velice Vám děkuji Arny

1746

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak to zkusme postupně:
1) máš nahranou Sierru
2) ze stránek Sierry si stáhni custom studies
3) nahrej si ftrader
4) pokud máš bod č. 2 nebo 3 tak máš v adresáři Sierrachart soubor kiwissstuff.dll (zkontroluj si to)
5) klikni na link www.sierrachart.com/discus/messages/2/kiwissstuff-8392.dll a dej si to uložit do Sierrachat a mělo by se tě to zeptat, že takový soubor již existuje a jestli ho chceš přepsat. Dáš ANO a pak už by to mělo fungovat. Pokud ne, napiš, v čem je problém a zkusíme to dál.
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Postup ktery by mel fungovat vsem co maji ceske Windows a problem s dll:

1) stahnout SC: www.sierrachart.com/SierraChartSetup.exe
2) nainstalovat, doporucuji nemenit vychozi slozku
3) stahnout a nainstalovat Custom Studies: www.sierrachart.com/SCCustomStudies.exe
4) stahnout a nainstalovat ftrader.dll: www.ftrader.de/
5) stahnout opravene dll knihovny a prepsat puvodni ve slozce c:\SierraChart\data\
www.sierrachart.com/discus/messages/2/kiwissstuff-8392.dll
www.sierrachart.com/discus/messages/2/kiwiext-8402.dll
www.sierrachart.com/discus/messages/2/jprice-8403.dll
www.sierrachart.com/discus/messages/2/kiwi_mp-8425.dll
(knihovny po stazeni prejmenujete na: kiwissstuff.dll, kiwiext.dll, jprice.dll, kiwi_mp.dll)

Nyni by mely fungovat vsechny Custom Studies z vychoziho balicku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...