Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Zdravím,

prosím o radu. Pořídil jsem Sieru verzi 580 s napojením na IB, kde mám otevřený účet a nejde mi zobrazit aktuální intradenní data trhu TF. Ať zadám TF-201006-NYBOT nebo TFM0-FUT-NYBOT, tak se mi nezobrazují žádná data. Normálně mi to otevře okno grafu, napíše, že stahuje data, pak že je stáhnul, ale nic se mi nezobrazuje. To samé na NQ nebo ES funguje naprosto bez problémů.

Můžete někdo prosím poradit?
Moc díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kozidech,
změna barvy pozadí grafu podle času je možná pomocí: Color Background Based on Alert Condition study

příklad jak nastavit podmínky od - do: www.sierrachart.com/index.php?l=doc_AlertCondAndScan.html#examples

ale jak to zkombinovat s H/L PRM, který nastavíš se studii: High/Low for time period ... ale kombinaci do podmínky netuším

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Mám velký problém. Zaregistroval jsem se na SC a mám teď 12 dní na vyzkoušení. Hrozně mě láka WCCI. Jenže já to jaksi nemůžu spustit. Nejdřív zadám jméno a heslo a pak to po mě chce někam se připojit. Jenže já nevím, kam. IB nemám. Tak jak bych to měl spustit, aby se objevila real time data třeba ES? K dispozici bych měl demo od Saxo, ale na to to nenapojím. To musím obchodovat pouze u IB, abych mohl používat SC? Poradíte mi, prosím, jak to zprovoznit. Docela rád bych ji když tak předplatil, pokud se mi ji vůbec podaří zprovoznit.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

skip,
máš dve možnosti, buď máš historický data a v SCH si je otevřeš pro backtest nebo musíš přikoupit živá data .. tj buď přímo od Sierry (Barchart) nebo otevřením účtu u nějakého spolupracujícího brokera (OEC, IB) viz stránky Sierry .. pokud máš trial verzi, tak předpokládá, že nemáš nikde účet a tak vyzkoušení Sierry bude jen historických datech ..

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...