Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim ..
mohl by mi nekdo poradit .... na normalnich grafech na www.barchart.com vidim cenu napr. Heating oil trenduje ted nekde mezi 1.75-1.80
Kdyz se podivam na sezoni grafy...seasonalcharts.com tak je tam ta cena udelana nejak jinak nebo co. trendovala mezi 98 - 100. Nechapu ten system tech meritek proc na sezonich grafch neni 1.75 nebo tak
dekuji
Ludek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den. Jelikož jako začátečník nemůžu založit nové téma, jsem odkázán na to napsat svou otázku sem. Přesněji řečeno mám otázky dvě. Jsem student na soukromé vysoké škole v Praze v oboru marketingová komunikace. Rozhodně nejsem dítě majetných rodičů a na školu si chci, nebo spíš budu muset :o) vydělat sám. Nemám velké naspořené jmění (velkým naspořeným jměním myslím třeba 50 tisíc Kč - pro někoho možná pakatel, pro běžného studenta balík). Nemám tedy moc o co bych mohl přijít. Na druhou stranu, pokud si v Anglii v továrně na pizzu nebo přes léto na stavbě nebo kdekoli jinde nějaké peníze vydělám, nemůžu si moc dovolit je s ztratit. Četl jsem už několik knih od Kyiosakiho a investování mě zajímá, chytstám se i detailně prostudovat manuál na financnik.cz .Moje otázky zní:

1) je možné, abych si jako student vydělal obchodováním s komoditami apod. na školné (tedy zmiňovaných 50tisíc) a další věci v horizontu řekněme půl roku? Jaká by byla rizika a jaké jsou nutné vklady?

2) kolik stojí jednodenní kurz pro začátečníky inzerovaný na financnik.cz (cenu jsem nikde neobjevil) ?

Velice Vám děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to cooler21:
1) ...a proč ne 50. i za 1/2roku? Návodů jak na to je i zde už habaděj!
ALE: pokud hned dodáváte že "...nemůžu si dovolit je ztratit" tak to je info vstupní dost podstatné na to, abyste zvážil či zrovna komodity jsou zrovna to pravé ořechové pro začátek. Na zisk 50. třeba ano, na možnost ztráty jež by Vás mohla mrzet asi ne...?!?
Neradím nic ALE:
pokud budete mít zájem dál a zvládnete si někde založit cvičné portfolio, jedno zda v komoditách, forexu či v derivátech, tak to udělejte. Tam poznáte nejlépe zač je toho nejen loket.
Úspěch+odvahu+výdrž Vám! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Cooler21,

www.financnik.cz/exe/kurz.php?id=7 je odkaz na kurz - dole si zadejte svůj e-mail a dostanete avízo až bude vyhlášen nový termín, - cena bude zobrazena v objednávce, sám ji u tohoto kurzu bohužel neznám, ale pro orientaci se můžete podívat na ceny jiných kurzů a řekl bych, že se denní kurzy pohybují okolo čtyř tisíc korun.

K prvnímu bodu otázky, záleží na tom, kolik času můžete studiu komodit věnovat. Za sebe mohu říci, že po půl roce opravdu intenzivní práce a studia jsem udělal teprve první obchod a to ještě více méně zkušebně.. A myslím si, že pokud si zadáte již zpočátku ultimátum vydělat si do půl roku na školné, ušijete si na sebe pravděpodobně příliš silný bič.

Zkuste si projít články na finančníku a diskuzní vlákno můj první obchod, najdete tam víc informací.

PS: víte jak dlouho trvalo Kyiosakimu, než se z něj skutečně stal bohatý člověk?

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cooler,
radeji zkus na skolne vydelat jinak. jakmile zacnes obchodovat s penezma o ktere se bojis, tak o ne prijdes. obchodovat musis s penezma ke kterym nemas "vztah" a muzes je s klidem ztratit a doplnit nove.
takze spis studuj a testuj. je toho hodne.
jinak protoze jsem z oboru (reklama, marketing) tak vim ze se hledaji stale lidi do kreativy nebo pro produkcnich spolecnosti. takze brigad ci part time jobu je spousta. naavic spojite i praxi

takze hodne uspechu

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Dobry den,
prave dnes som objavil financnik,obchodovanie v uvodzovkach som robil len po privatizacii ale to bolo slabe,to co tu citam je naozaj super,chcel by som vediet ci sa robia skolenia alebo kurzy ako obchodovat,kde zacat,kde si vlozit peniaze ,jednoducho vsetko,pripadne ci by ma niekto nezaskolil do toho....idem este citat prispevky a urcite sa cosi dozviem.Zelam vam vsetkym vela stastia a uspechou.Pr :)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Weave72,

kdyby jste se nejprve sám porozhlédl, nabídku kurzů byste jistě objevil, neboť se nachází v základním menu - vzdělání - kurzy. Nechápu, proč se sháníte, kam vložit peníze, když ještě vůbec nevíte o co jde..? Takto jste dle mého názoru na nejlepší cestě o své peníze přijít. Z Vašeho dotazu jsem přesně nepochopil, co Vám vlastně není jasné. Ale pokud hledáte někoho, kdo Vás do všeho zaškolí, troufám si tvrdit, že nejste na správné adrese. Zkuste být trochu aktivnější a nejprve tomu věnovat nějaký čas, trochu si to tu projít, pročíst a teprve když si uděláte obrázek a nebude Vám něco jasné, napsat do diskuze a určitě Vám tu rádi poradíme.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer, všem,

potřeboval bych radu, dejme tomu, že na základě nějaké formace plánuju vstoupit do trhu, tak zadám příkaz např.:
Buy 1 CH06 256-3/4 STOP, následující den trh otevře gapem např. na hodnotě 258-0/4.

Za jakou cenu se mi aktivuje můj příkaz? na ceně, na které trh otevřel?

Děkuji Vám za odpověď.

Maxx

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...