Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

goldengym Napsal:
-------------------------------------------------------
> > Neviete mi poradit, kde najdem marginy u Mirus
> Futures, konkretne aky je margin e-mini YM ?? Na
> stranke som to nevedel najst..

na
www.mirusfutures.com/futurestrading_resources_margins.htm
pisou
"Mirus Futures offers clients aggressive day-trading margins of $500/contract, however, overnight margins are set by the exchange. Click on the exchange below to find the list of exchange requirements for holding positions overnight."

cili intradene $500
pozicni margin podle burzy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim chcel by som sa opytat aky je rozdiel medzi marginom a "inital marginom" teda ak niaky vobec je... a este by som sa rad spytal aky je rozdiel medzi e-mini S&P 500 euro a dollar... ci je to len rozdiel v mene alebo ci je v tom nieco ine... lebo taketo dve alternativy si mozem zvolit na CMEGroup stranke... este raz dakujem s pozdravom

Odkaz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, prosím o radu, jakým způsobem upravit své SL, neboť jsem díky nim neustále vyhazován z pozice. Nejsem si jist, zda zadávám správně číslo na ose bodů, které je čtyřmístné, ale bez desetinné čárky. Zkoušel jsem pracovat s TSS v grafu Corn, kde např. jsem vstoupil na 567,7 (nebo56,77??) do dlouhé pozice a SL jsem umístil tak, abych dodržel hranice přiměřeného rizika, ale ceny se hýbaly tak výrazně, že jsem byl za chvilku venku. Přitom oba signály TSS ukazovaly vzestup ceny, což se za pár dní stalo, ale už dávno beze mě. Vím, že někde dělám hloupou začátečnickou chybu, ale nevím kde, a tak tímto žádám o pomoc. Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny.

Nejsem si zcela jist, zda tato otázka patří právě sem, tak pokud úplně ne, omlouvám se...
Rád bych nakoupil cca 10 000 USD, jelikož ale nemám zkušenost s těmito transakcemi, nevím, přes jakou instituci je tato výměna nejvýhodnější (Exchange, s.r.o., , Č. Spořitelna,...)
Budu rád za jakýkoliv komentář či radu.

Děkuju.

Ať se daří,
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Zjistete si,ktera banka vypisuje nejvyhodnejsi kurz a nejnizsi poplatek. Nektere soukrome smenarny jsou nekdy lepsi nez banky, protoze maji casto nulovy poplatek,ale je treba se podivat jaky maji spread, ktery ovsem pri zejmena takove castce se da s nema i vyjednat. Takze bych doporucil obejit par smenaren a zeptat se jakou Vam udelaji nabidku.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...