Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

chtěl bych se zeptat co třeba děláte když obchodujete a dejme tomu že dostanete signál k sell tak ho podáte a nějak se to hejbe okolo nuly třeba 2-3 příčky a pak dostanete signál k buy. zůstáváte u 1. tedy u sell ? nebo koupíte a vystouúpíte z sell nebo oboje a čekáte co dojde ? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hooky:
Dříve, než začnu obchodovat, musím si vytvořit strategii podle které obchoduji. Ta musí být ověřená na historických datech. V průběhu tohoto otestování je nutné odzkoušet, jaký postup je v tomto případě nejvýhodnější.
Já osobně nemám rád když obchod nejde předpokládaným směrem (ostatně to asi nikdo), ale raději vyčkám co bude dál, než bezhlavě skákat do opčné pozice. Pokud skutečně obchod nevyjde chytnu SL.
Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vakov: já mam plán hotovej a v backtestu se mi tohle nestalo nikdy a mam tam celkem dost obchodů ted na papertradingu se mi to ale stalo dostal sem signál na sell trh chvilku stagnoval pak se pohnul mím směrem pak chvilku stagnoval a udělalo mi to zase signál ale ted na long stranu. ´Tak sem se ptal jestli s tim nemá někdo zkušenost :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hooky,
zdravím. Popíšu čistě můj pohled na věc, žádné dogma. Třeba Ti to pomůže.
Po vstupu do obchodu mě už žádný další signál pro vstup nezajímá. Zajímá mě jen řízení pozice a výstup. A pro jeden vstup mám většinou otestováno několik výstupů + posouvání SL. A podle nejvhodnějšího otestovaného výstupu mám postavený obch. plán.
Ale samozřejmě může být v plánu i sledování dalších vstupů, a v tom případě udělat revers pozice. Jak komu co vyhovuje ;)
R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nazdar...chcel by som zistit obchodne hodiny pre kukuricu...na stranke CME je to udavane takto... 6:00 pm - 7:15 am and 9:30 am - 1:15 pm central time, Sunday - Friday Central Time...toto su udaje uvadzane pre lektronicke obchodovanie...mohol by my stym nekto pomoct?...neviem ci je to uvadzane v Chicagskom alebo New Yorskom case....predem dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

25 000 USD je min výše pro intraday obchodování akcií, podle zákona ... i pod tuto hranici můžeš akcie myslím obchodovat intraday, ale s výrazným omezením ..

min výše účtu pro futures nebo forex je velmi liší, záleží, co vůbec chceš obchodovat futures nebo fx a u jakého brokera

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny obchodníky.
Jsem absolutní začátečník a asi měsíc se věnuji komoditám průměrně 6 hodin deně. Četl jsem že někteří obchodníci používají nejrůznější softwarové alarmy, mol bych poprosit o názvy některých znich a kčemu to konkrétně slouží? Rád bych ještě poprosil o zaslání názvu serverů nebo softwaru, které jsou nejvhodnější pro obchodování s komoditami. moc děkuji za odpovědi a přeji mnoho úspěchů. :) ps: tahle stránka je top. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...