Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

hooky,
standardní komise pro futures jsou za vstup a výstup z obchodu, většnou uváděné jako celek, tzv. RT a je jedno, jestli si obchodu 5 min nebo týden, samozřejmě jejich výše je také závislá na počtu obchodů, co uděláš. základní komise by se měly u futures pohybovat 4-6 USD/RT

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hooky:
taky zacinam, nejdriv sem byl mesic na Zen-Firu, nechal doma bezet comp se zapnutym logovanim v NT options, data, general - store real-time bar data si zaklikni - je to taky na support foru NT.
Ted jsem koupil data za 60 USD z disktrading.is99.com/disktrading/
Nasdilej ti data tick,min,5min,15min,30min,60min,day, pro trhy o ktery si napises na zminenej e-mail
platba kartou pres pay-pal OK
Dneska jsem naimportoval data a vse OK, kvalitu dat zatim nejsem schopnej posoudit ale z ruznejch disckusnich for sem docet ze by mely byt ok.
Stahni si NTData feeder ninjatrader-support2.com/vb/showthread.php?t=6147
Az si koupis data v txt pak si je muzes naimportovat do NT a prehrad pomoci feederu.

Bez aktivniho replay nemuzes aplikovat strategie, to je aspon co sem se docet ... musis mit aktivni external datafeed nebo providera (IB, ZetnFire etc.)

Me opravte jestli se pletu.

Ted muj dotaz, data mam ale je videt ze by potrebovali "osekat" co se tyka casu. Predpokladam ze casove rospeti testovacich dat by melo byt pro YM
Nedele 5pm-3:15pm Pondeli
Pondeli 4:30pm - 3:15pm a stejny cyklus az do patku - je to tak spravne?
Uvedeny cas je New York time

Diky za radu
H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

prosím o radu. Mohl by mi prosím někdo vysvětlit, jaký je rozdíl mezi futures a security futures? Možná je to samé, nicméně hledal sem zde na foru i na googlu a žádnou uspokojivou odpověd jsem nenašel. Ptám se z toho důvodu, že na žádosti o založení účtu od brokera je otázka zda budu security futures obchodovat, a já nevím co zatrhnout.
Doufám že není moje otázka offtopic
Moc děkuji za odpověď

S pozdravem Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chtěl bych se ještě zeptat nějak sem nepochopil když si dam načíst v NT třeba e-mini Russel 2000 tak se mi normálně načte graf ale jako nechápu čeho to je graf :) já myslel že ještě budu vybírat třeba corn nebo něco ale prd. tak prosím jestli mi někdo mužete vysvětlit čeho to je graf teda :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no právě že sem chtěl načíst nějakej e-mini trh ale asi sem to všechno špatně pochopil a myslel sem že třeba e-mini russel je jakoby burza kde sou pak komodity jako corn, sugar atd. Takže když chci začít obchodovat intradenně e-mini trh tak to je teda třeba russel, s&p atak ? :) nebo mi nějak nedochází a nemužu nikde najít kde pak naleznu mini sugar třeba :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...