Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

prosim mohl by mi nekdo trochu osvetlit jeden detail. Chci dělat backtest na TnT a kdyz stahuju instrumenty tak je tam na výběr např. corn - combined nebo corn - open Outcry a jeste tam je treba mini electronic ale to snad vim dobre co je spis mi de o to coj e to open outcry a combined :) dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No ja uz to vybrany nejspis mam, chci zatim zacit na Conr a Wheat.
Komodity a Futures, intradenni to asi nebude protoze nemam cas sedet cele dny u PC takze nakupovanim a po nejake dobre prodej...
Tedka zacinam cist prvni knihu. Chci se jeste zeptat mozna je to torchu off topic ale pro sledovani grafu jak v minulosti tak v soucastnosti je dobrej prej TnT, ale premyslel jsem ze bych vyzkousel demo ucet na IB ale nevim jak na to, musim zaplatit 10 000 USD a pak muzu zalozit demo a nebo ne ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jan.V. :

nevím o co přesně jde, protože sem o The Turtles nic nečetl, ale zkusil sem googlovat a našel třeba tohle:
www.metatrader4.com/forum/11567 v tomto odkaze najdeš odkaz na diskuzi, kde se Dollars per point řeší (v angličtině),ale musíš se registrovat www.tradingblox.com/forum/viewtopic.php?p=7472

nevím jestli ti to nějak pomůže, ale třeba tě to aspoň někam navede a najdeš to co hledáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pozičně se na emini obchodovat rozhodně dá. Nedoporučuji to však s kapitálem pod 15 000 USD. Alternativou může být obchodovat pozičně ETF´s. Výši kapitálu navíc musíte spočítat dle svého obchodního systému. Tj. pokud víte, s jakým SL potřebujete pracovat, pak vycházejte z toho, že váš SL musí představovat 3-5% účtu MAX. Z toho odvodíte potřebnou výši kapitálu. Podkapitalizace je vážný problém, pro který mnoho obchodníků nezvládne obchodování - jak pozičně, tak intradenně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, jsem zacatecnik proto se budu ptat mozna na jednoduchou otazku. Stahnul jsem si ninjatrader a mam demo ucet zenfire. Cetl jsem navod a chci se zamerit na pozicni obchodovani, jenze kdyz se chci podivat na graf corn,sugar nic se neukaze, zadnej prubeh,zadna cena, zadnej graf a tak to mam skoro u vsech podobnych komodit. Je to jen tim demo uctem nebo neco delam spatne. Dekuji za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...