Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To mistr:
Díky za info, je to banda brokerska, sotva se začne dařit hned ti klepnou po prstech....ten Trailing stop v EA vyzkouším, vypadá jednoduše, zkoušel jsem i jiné obdobné, ale nijak nereagovaly. Princip EA očekávám tak jak uvádíš - nastavím si Trailing SL v EA na libovolnu hodnotu , při jejím dosažení se obchod uzavře. Snad to není tak moc ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak som sa na to dnes pozrel trosicku blizsie, tu tabulku ktoru som sem hodil od WHC

poplatky su sice super , ale tak uplne bez spreadu niesu ani tie futures CFD, tak dnes som nastavil na eurostocks 50 PT 1 bod, co malo byt po odratani poplatku 5 USD a mal som tam 0 , poplatok 10 USD a hodnota bodu 15 USD , zaujimave ze?

:)

druha vec, na to istom trhu som nastavil PT 2 Body, po dosiahnuti targutu ma neexekuovalo, cize az po prekroceni targetu o bod, zisk samozrejme o 1 bod mensi,

s toho vyplyva ze MT4 je ohromne dobra platforma na programovanie :) , alenielen zo strany obchodnika :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak CMS už mě začíná s....t a to jsem u nich ani nezačal pořádně obchodovat! Dnes mi sestřelili SL na ceně, která vůbec nebyla! Aspoň jí nemám na grafu. Měl jsem Sell GPB/USD za 1,9898 a SL byl 1,9920. Koupeno chvilku před 00:00 jejich času(toho co je ve VT). Pak letim do práce a v práci koukám, pozice nikde a maximální cena byla 1,9913. Není to poprvé a to obchoduju naostro, jenom když jsem si úplně jistý. :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

patas Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak CMS už mě začíná s....t a to jsem u nich ani
> nezačal pořádně obchodovat! Dnes mi sestřelili SL
> na ceně, která vůbec nebyla! Aspoň jí nemám na
> grafu. Měl jsem Sell GPB/USD za 1,9898 a SL byl
> 1,9920. Koupeno chvilku před 00:00 jejich
> času(toho co je ve VT). Pak letim do práce a v
> práci koukám, pozice nikde a maximální cena byla
> 1,9913. Není to poprvé a to obchoduju naostro,
> jenom když jsem si úplně jistý.


tak to vypada ze tam byl spread 7 pips
teda jestli ma CMS nefixni spread....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...