Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

čus sztulo a díky minule za rady (tu) jsem totiž víc zprávař a dost dobře mi to šlo, ale co xtb zhoršilo podmínky, tak už 2měsíce hledám vhodného brokera, ale jsem docela zklamanej, že mám od activtrades na demu jen 14párů a ještě celkem neobvyklé a abych si zřídil účet, jen proto, abych zjistil jaké mají podmínky se mi moc nechce :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

I takto může vypadat nabídka na obchodování Forexu:

Currency Pair As Low As Typical Spread*
EUR/CHF
Euro - Swiss Franc 0.1 2
EUR/GBP
Euro - British Pound 0.6 2.4
EUR/USD
Euro - US Dollar 0.9 2.3
USD/JPY
US Dollar - Japanese Yen 0.5 2.9
GBP/USD
British Pound - US Dollar 0.8 3.7
USD/CHF
US Dollar - Swiss Franc 1 3.8
AUD/USD
Australian Dollar - US Dollar 1 3.7
USD/CAD
US Dollar - Canadian Dollar 1 4.8
EUR/JPY
Euro - Japanese Yen 0.6 3.9
CHF/JPY
Swiss Franc - Japanese Yen 1 3.5
NZD/USD
New Zealand Dollar - US Dollar 0.8 4
AUD/JPY
Australian Dollar - Japanese Yen 2.3 5
EUR/CAD
Euro - Canadian Dollar 2.4 6
CAD/JPY
Canadian Dollar - Japanese Yen 1.3 5
AUD/CHF
Australian Dollar - Swiss Franc 1.6 4.8
AUD/CAD
Australian Dollar - Canadian Dollar 2.6 6.5
GBP/CHF
British Pound - Swiss Franc 1.1 6.8
NZD/JPY
New Zealand Dollar - Japanese Yen 2.9 6
GBP/JPY
British Pound - Japanese Yen 3 5.3
EUR/NZD
Euro - New Zealand Dollar 2.5 7
EUR/AUD
Euro - Australian Dollar 2.8 7.9
AUD/NZD
Australian Dollar - New Zealand Dollar 4 7
USD/DKK
US Dollar - Danish Krone 0.2 6.3
GBP/CAD
British Pound - Canadian Dollar 0.6 10.8
GBP/AUD
British Pound - Australian Dollar 4.7 10
GBP/NZD
British Pound - New Zealand Dollar 7.8 17
USD/SGD
US Dollar - Singapore Dollar 3.5 7
USD/HKD
US Dollar - Hong Kong Dollar 4.5 13
USD/MXN
US Dollar - Mexican Peso Variable Variable

Pip spreads stated above only apply to accounts with FXCM counterparty.



A pak že to rozumně (= za rozumné poplatky) nejde...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Promin, ale zrovna ER2 s komisi 25$ a dalsich 50$ ve spreadu (drive byvalo jen 40) je fakt supr nabidka...:-( (dalsi proflakly trh DAX se obchoduje za komisi okolo 3-4$ (po prepoctu z EUR), tady za 25 rovnez).

Nevim presne co jsou ty instrumenty ER2U8 apod., ty se tam objevily velmi nedavno a je zajimave, ze maji nulovy spread... Stale je vsak treba pamatovat, ze je to jen a jen CFD a nikoli regulovana burza... co a jak je napadne hned, pustis-li si tickovy graf z WHC a treba ZenFire....

Jako demo na trening nebo zkoumani strategie dobry, ale tim to konci a prachy bych tem rusum neposlal ani nahodou...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

je jasne ze nechcem porovnavat spolahlivost brokerov kde je minimalny vklad 5000 USD a nejaky rusky bucketshop

tu ide o to za kolko je mozne dostat sa do trhu ako je DJ. nehovorim o konkurencii ani o tom ze tam chcem posielat kopec prachov, ide o test, strategie, a moznost tradovat lubovolne objemy.

ked mi tento broker dovoli zarobit na trhoch ktore maju dobre podmienky. tak ich proste obchodovat budem, a ked by sa dalo zarobit take iste prachy na predpovedani vetra alebo vestenie s gule. tak by som to skusil. ak to nepojde nic sa nedeje. je to len dalsia alternativa pre tych ktory niesu ochotni ist k brokerom ako su IB alebo podobne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ActivTrades :

Po otevření live účtu a velmi úspěšném obchodování s LCrude (během 3 dnů cca 20-ti násobné zhodnocení vkladu :-) ) jsem nabyl pocitu , že jsem po více než 2 letech ,co se věnuji obchodování ,nalezl toho správného brokera, nastaly "potíže" - nejdříve jsem musel opakovaně urgovat withdrawal než mi ho zaslali a zároveň mi výrazně zhoršili obchodní podmínky :
původní Pending order 10 pips , nyní minimálně 100 pips
původní Stop loss 10 pips , nyní minimálně 100 pips , samozřejmě včetně Trailing stop

To znamená vstupovat do každého obchodu s minimální "zabezpečenou" plánovanou ztrátou 100 pips , což je dost. Navíc nelze aplikovat obchodní strategii, která vedla k uvedenému úspěchu.

Změna nastala 14.7.2008.

Je to "náhoda" nebo tato změna nastala u všech kteří obchodujete s tímto brokerem ?

Existuje EA které řeší libovolné nastavení limitu pro Pending order a Trailing stop a obchází tak pevné nastavení v MT4 od brokera ?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...