Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Patas:

Zdravim,
koukal sem na to do grafu, a mam tam high na 1.9912 u svice od 1:00-2:00 pak to slitlo dolu, spread na GU je 4pips fix, tj. stop by byl v tvem pripade pokud by bid stouplo na 1.9916(resp ask .9920). Pokud jedes live, tak si najdi v historii cislo tiketu a reklamuj to u nich, cena sla prokazatlene dolu, takze pokud si mel nastaveny i limit order na sebrani zisku, tak by to meli uznat.

Nicmene pred tim, nez do toho pujdes, tak se mrkni na nejaky ECN graf ( dukascopy/efx/...), kde bylo high na svici od 1:00-2:00. Je mozny ze tam ta cena na ECN byla¨, a broker poslal spatny data do VT. Rekl bych ze i tak by to byla chyba CMS ( i kdyz to by se uz prokazovalo hur ).

Pokud na ECN zjistis ze na .9920+ cena nebyla, tak je muze jednat o obycejny vychytani stopek, cimz si market makeri obcas krati cas :-) pokud vidi, ze hafo traderu ma na nejaky vhodny urovni hafo SL. Jelikoz v podstate upravuji cenu tak pro ne neni problem posunout cenu ve VT o 2,3,4,5 pips nahoru/dolu. Nejlepsi kontrola je mit realny data/graf ze spolehlivy ECN, nebo jeste lepe obchodovat primo s ECN, nebo nenastavovat SL na urovne, kde se da ocekavat hafo SL, prip. kdyz musis odejit vhodne zahedgovat a zrusit pevny SL, nebo SL nepouzivat - pokud u toho sedis...

Kazdopadne ti preju hodne stesti s reklamaci, i s obchodovanim !! :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to l00ser:

Už mě to napadlo reklamovat. Zatím znich nic nevypadlo. Ale na jiné grafy jsem nekoukal. Nicméně měl jsem koupený jenom minilot a už se mi to stalo podruhé za dva týdny. To mi připadá trochu moc, nato jak jsou prý CMS solidní....!

Nejvíc mě štve, jak to krásně kleslo. Měl jsem PT na 15 pips, jenom proto, že jsem musel jet makat a v práci mám čas jenom občas mrknout na graf na telefonu. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

patas:

ahoj, mrknul jsem na ECN ceny(Dukasc) - high bylo na .9915 BID. Kdyz vezmu v uvahu, ze cms prihodi 4pips fix spread pak u nich mohlo byt ASK na .9919, tj. pokud videli na .9920 vice SL prikazu, pak to mohli vymest. Co je divny je ze takova cena v grafech neni. Takze bych se klonil spis k chybe zobrazeni ceny ve VT a nesvedcilo by to o nicem pozitivnim :-) Urcite dej vedet jak si dopad !

Drzim palce! At se dari ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jedu přes CMS miniloty a jak vidíš z posledních příspěvků, mám stím trochu problém. Nicméně mi oba obchody opravili, přidali blábol na téma "nespecifikované technické problémy" a omluvili se.
S výběrem nemůžu sloužit, jsem ve stádiu "potácení se okolo nuly". Ale v Červenci jsem posílal dodatečné peníze na účet CMS v Německu a nevěřil jsem vlastním očím, když jsem je přes Servis 24 v pondělí poslal a v úterý byly připsány u CMS.
Účet jsem si založil v Eurech. Z prostého důvodu, že mě víc hřeje představa násobení zisku 24kč než 14kč, jak to teď vypadá s dolarem.

Jěště bych dodal, že pokud nemíníš zbytečně hledat "zlatý grál" v podobě nějakého AOSu, tak bych si CMS rozmyslel. Podle mě, je VT dost zaostalý proti jiným platformám, zejména jejich mobilní platforma VT mobile je naprosto zoufalá. Mají sice pěkné support forum, ale jejich "programátoři" jsou naprosto neschopný přidat jakoukoliv věc z diskuzí a jenom opakují, že to někdy bude a nemůžou říct kdy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vďaka za reakciu, no VT je vlastne dôvod prečo zvažujem CMS, skúšal som aj MT4, ale neviem.... , naproti tomu s VT-čkom som si porozumel veľmi dobre, aj keď tvrdíš že je zaostalý, mne vyhovuje. Od Januára skúšam demo a výsledky sú (podla mňa) celkom slušné. Samozrejme je to len demo.
teslam

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,

chci se zeptat, jestli někdo nevíte o brokerovi s platformou, kde jde zadávat Trailing Stop přímo, tj. nemusím mít zaplou platformu na jeho nastavení. Vím že to jde např. u MT4 s nějakým EA, ale vyžaduje to zaplé MT4 po celou dobu a na to nemam nervy.

Jinak jsem u CMS - VT a tu možnost jsem tu nenašel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

POZOR NA FOREXGEN !!!

Otevřel jsem si u nich účet 2500 usd a rozmnožil jsem ho na 5600 usd. Problémy nastaly když jsem se pokusil 2600 usd vybrat. Nejprve mi napsali že jsem porušil jejich obchodní pravidla a sebrali mi celý profit.poté mi napsali že mi vrátí 2500 usd a zruší účet. Od té doby komunikace vázne nikde se nikoho nedovolám a live chatu mi přijde že si ze mě dělají srandu. Je to už měsíc a stále nemám ani dolar. Celá tahle legrace mě stála 70 000kč protože ten profit byl výsledek zajištění pozice na jiném účtu :((

Trochu jsem pak surfoval na netu a našel toto:

www.forexpeacearmy.com/public/review/www.forexgen.com?page=3&perpage=10

Začínám být přesvědčen, že jsou to sprostí zloději kteří se snaží nalákat co nejvíce důvěřivých hejlů na 1pip spread na majors.

O pokračování vás budu informovat.Určitě nejsem jediný koho takhle obložili.

Celá tato anabáze je pro mě poměrně potupná, jelikož nejsem na FX žádný nováček :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...