Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

e-mini trhy


beginner

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 408
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Statut uživatele: nováček v diskuzi

Dobrý den,
moje dotazy se týkají trhu miNY Silver Future QI. Na stránkách CME Group jsem si zjistil velikost tiku, velikost kontraktu 2500 ounz a velikost tiku jednoho kontraktu 31,25 USD. Nejsem však schopen zjistit velikost 1 tiku na cenové stupnici na pravé straně grafu a konkrétní cenu(třeba zavírací cenu v USD). Také nejsem schopen tím pádem zjistit velikost denní úsečky nebo jakéhokoliv cenového posunu. Neznám přepočítávací koeficient tohoto trhu a ani kde je ho možno zjistit. Může mne někdo poradit ? JTRN


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

v knize kompletní průvodce úspěšného finančníka jsem se dočetl, že pro trh e-mini Nasdaq 100 je možné nastavit menší stop loss než u trhu e-mini dow jones (také tam bylo psáno, že to neplatí vždy) chci se tedy zeptat jaké s tím máte zkušenosti? Tedy jestli to můžu brát tak, že pro trh NQ mohu definitivně nastavovat menší SL? Jsem momentálně ve fázi paper tradingu a rozhoduji se mezi těmito dvěma trhy, takže budu za každý postřeh a radu opravdu velmi vděčný...
Všem traderům přeji mnoho úspěchů a hezký den!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: helltrader

Poslední dobou bych řekl že je spíše volatilnější právě NQ. Trhy se neustále mění.
Osobně používám pro srovnání indikátor ATR, perioda 14. Dej si oba trhy vedle sebe a porovnávej.
YM se hýbe po ticích. Nq také ale na stupnici po 0,25 bodech. Čili hodnota ATR v trhu YM 12 se rovná hodnotě 3 v NQ. (12:4=3) Pro NQ je tedy podle YM potřeba počítat hodnotu 4 násobně menší podle ATR.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...