Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to alfy,

musel by jsi mít stejného poskytovatele dat a stejný chart. program, aby byl graf " stejný ". Jinak jsou tyto drobné rozdíly
normální. Rozdíl taky bude pokud si zobrazíš jenom obchodní hodiny, nebo celých 24 hod. To co je ukázáno v článcích
daytrading ... by semělo brát jen jako inspirace, nebo jako nástín toho kudy se ubírat.


S pozdravem Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dik tak už su klidnej.
Jak v tom začátku nastavit aby graf byl co možná nejpodobnější realitě. Jestli začít graf přesně od pul a aby CCI počítala ze včerejšího večera nebo nechat pul hodiny jet před tím graf.(požívám tu druhou možnost). Co si myslíte vy? Jak požíváte?

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Hrasa,

pokud budou nastaveny pouze obchodní hodiny. tak se začátek CCI se bude počítat z předchozího dne a křivka tak většinou bude začínat velkým skokem. V tom případě si v úvodu moc nezaobchoduješ. Při širším nastavení bude začátek víc odpovídat skutečnosti. Obojí je možné. Záleží na tom co ti vyhovuje víc. Každopádně to chce otestovat obě možnosti a
pak používat nastavení které ti sedí líp. NIKDY však při live obchodech nepoužívej něco jiného než bylo otestováno.

Omlouvám se za to tykání, ale tady mě to nějak víc vyhovuje.


S pozdravem Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry vecer.
Chcel by som sa spytat na to ako ukladate data v SC pre viac trhov.
Ja to robim tak ze kazdy den natiahnem scid (mnd) subor podla akutalneho kontraktu z TWS a aplikujem ulozeny analyzu ktoru pouzivamna ten ktory trh, kedze kazdy trh ma trochu ine parametre.
Kamos si zase ulozi cely den do chartbooku a potom otvara iba ten s ulozenymi nastaveniami. Tvrdi vsak ze mu pri backfille chybaju sem tam nejake data co som si ja pri vyssie zmienovanom postupe nevsimol.

A to je aj moja dalsia otazka. Pri datach z IB su data ktore su z backfillu lepsie alebo horsie ako realne ktore dostavam pri obchodovani. Rozhodne su rozdielne pretoze PC zapinam tak o 2:30pm a ak si backfilnem data z predchadzajuceho dna , tak su rozdielne od tych ktore som mal pri live downloade. Moze mi niekto poradit ako tieto veci riesite>?
Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

alter

Edit - IntradayFileUpdateList - Add - do políčka symbol zadáš požadovaný trh - OK. A data se ti po připojení budou automaticky dotahovat.

Co se týče backfillu u IB - když jsem u nich kdysi byl, tak byl backfill ve 30 sec datech - což je dost podstatný rozdíl oproti real datům - ty jsou má ten pocit 2 sec.

Řešit to můžeš buď tak, že necháš PC zapnutý, nebo přechodem k lepšímu brokerovi, který ti i při backfillu dá k dispozici sec, nebo i ticková data - www.financnik.cz/forum/read.php?4,397,page=16.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezký den přeji,

Chtěl bych poprosit o pomoc,používam sierru 218,mam nastavenej ftrader SW CZI,testuju ER2 na 3 min Timeframe.Otvírací dobu trhu mám nastavenou od 15:30 do 22:15 a časovou zonu +2 pro ČR,ale počítadlo začíná počítat už o dvě hodiny dříve tj. v 13:30 a zároveň přestane počítat také o dvě hodiny dříve tj. v 20:15.Prošel jsem v nastavení co se dalo,ale na nic jsem nepřišel.Děkuji.

Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...