Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Byl to trh ER2 U7 a time-frame volume 2000. Osobně žádný trendující pohyb zde nevidím - ten nastal nejdříve kolem 17:50 když došlo k proražení low dne - t.j. toho low, o kterém jsme celou dobu hovořili, že dokud se k němu trh nedostane, není důvod přemýšlet o jakémkoliv obchodě. Do té doby nevidím jedinou rozumnou příležitost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,

tak jsem si precetl techto 40 stranek, a stejne bych uvital pomoc.

Pote, co jsem konecne dostal wcci do sc, kde vse fungovalo uz konecne perfektne, jsem si stahnul Bracket tradera.
Kdyz ho propojim dle navodu k sierra chart, tak mi wcci nefunguje jak ma. SW i CZI se mi zredukoval jen na zakladni barvy tedy hnedou a modrou, a cervenou a zelenou. navic podle me blbe. ( napr u CZI: uptrend, dlouho zeleny, EMA leti nahoru dalsi svice jde take nahoru, ale zelena se zmeni na cervenou...)

Dale potom, kdyz u cci histogramu jsou svice na druhe strane nulove linky, nez je aktualni trend , tak nejsou sedive,ale v barve aktualniho trendu ( ono je to sice logicke, protoze ten trend plati, ale uz jsme si zvykl na sedou)

V nastaveni pres F6 jsme to zkousel, ruzne barvy, menit z ignore na draw atd ale na nic jsem neprisel.

Jeste jednou podotykam, ze vse se kazi az po propojeni s Bracket trader a spusteni playback.

Pokud nekdo narazil na stejne a nasel reseni, prosim o radu.

Diky

t.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...