Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Nejsem programátor, ale jedna možnost mne napadá. V Sieře je indikátor OHLC daily, který vykresluje hodnoty OHLC včerejšího dne do grafu jako čáry. Pomocí programování ve Worksheet lze stanovit H+L/2 a tuto hodnotu nechat zobrazit v hrafu jako linku (viz. Help k Sieře). K ostatním linkám z indikátoru zadat třeba Do not draw.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte,
nemate nahodou nekdo k dispozici studii ftrader (jedna se mi o odpocet do konce baru a watchdoga), ze byste ji tady umistili? Ja jsem si instalacni soubor po nainstalovani "chytre" smazal a ted, kdyz bych to potreboval nainstalovat i na druhy pocitac, tak na strankach ftrader.de uz neni nic k dispozici. Diky moc. Anebo je i jina studie, ktera by mi ukazovala cas do konce baru?

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mám dotaz možná se s tím taky někdo setkal a mohl by mě poradit. Po nové instalaci siery a nastavení podle finančníka, mě nechce stáhnout backfill. Data se začnou načítat od doby kdy se připojím do doby odpojení. Po novém připojení je mezera mezi oběna dny, není to continuálně propojeno. Když chci vytvořit nový soubor píše mě to viz obrázek. Předem díky za radu

4444

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Pita!
Zadáním studie DAILY OHLC se do dnešního grafu zobrazí jako linka hodnota ze seance včerejší. Vypneš ty čáry, které tě nezajímají. Nebo vypneš všechny a hodnoty si zobrazíš ve výpisu (F3). Nezobrazí se jedině, když ti chybí data předchozího dne. Jinak nevím, kde by mohl být problém. Ještě koukni (F6) jestli u nich náhodou nemáš v settings "Do not draw".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý večer,
chtěl bych se zeptat, jestli pokud mám v sieeře nastaven čas 00-24 a přehrávám přes BT data v rozmezí 1530-22-15, tak nevidím kromě rozmezí nastaveného v BT zbytek dne? Tzn. nevidím noční hodiny?? Pokud nastavení v BT dám, tak aby přehrával celý den, tak bych musel čekat dluhou dobu, než se mi graf dostane do obchodních hodin. Dělám něco špatně?
Radim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

měl bych menší dotaz. V programu Sierra používám na data od SCmagic studii Woodies Built-In a Woodies CCI trend mi počítá ke splnění trendu 6 úseček od nulové linky. Chtěl bych aby to začlo počítat až od od 100/-100. Nevíte prosím jestli se to dá nějak nastavit. Předem moc děkuji a pěkný večer.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...