Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

šroubek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím zdatné programátory,
>
> a pokládám otázku, zda je možné v Sierra
> naprogramovat, že ¨Doji Star¨ se např. oznámí
> zvukovým signálem? Díky předem za odpověď.
>
> srdečně zdraví šroubek


Ano, jde to. Doporučuju prostudovat systems and alert na stránkách Sierry.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,potřeboval bych prosím vás poradit jak je to s tí souborem btlink,potřebuji testovat s použití funkce REPLAY,zkoušel jsem to nastavit podle Videotutoriál: nastavujeme a pracujeme s Bracket Trader ale jak si mi to nešlape.Problém je v kroku kdy dám v Sieřře Aply-OK a Sierra se sekne a vypne.Mám nainstalovanou nejnovejší verzi Sierry (209)
Zkoušel jsem testovat v BT pře Sierra Chart MND playback,ale přijde mi to dosti složité.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám problém s nastavením CCI ve sierra chart. Respektive má nainstalovanoej ftrader, woodies built-in a amira. Všichni tři mi fungujou, ale když se přihlásím k woodiemu do clubu, tak moderátor má o malinko jiný CCI. Někdy je to téměř identické a někdy je poznat větší rozdíl, který má za následek to, že bych vstoupil do obchodů do kterých by nikdo nevstoupil a naopak. Srovnávám to teď se třemi moderátory a je to tak u všech. Problém bude určitě v mém nastavení sierry. Průběch CCI je u mě stejný jak v ftraderu, woodies built inu, tak i v amiru.

Vím, že podobný problém jsem měl před rokem a půl, když jsem byl na první přednášce Woodieho a pak se to opravilo nějakou změnou. Žel si nepamatuju jakou. Nemáte někdo tip?

Díky, opravdu bych velice ocenil dobrou radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojte potreboval by som poradit s nastavenim sierry. Mam verziu 209 a chcel by som backtestovat data ER2-200709-GLOBEX.mnd. Do sierry som si dal studiu amirNStuff-7. Backtesting chcem robit s tym ze by som si ho porovnaval s anlyzou poslednich dnov z pohladu intradenneho obchodnika, ale ked spustim prehravanie dat tak CCI indikator vyzera v case ked je urobeny screenshot tu na financniku inac ako ja mam v tom okamihu v sierre. Neviem co moze byt zle nastavne. Ked som kusal ine mesiace tak ani jeden CCI graf mi nesedi.

4273

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...