Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Richarde,
to jsem samozřejmě zkoušel, ale pokud tam nastavím datum, který není v tom aktuálním zobrazením na grafu, které se můžu manuálně přehrávat pomocí posuvníku. Momentálně mi to zobrazuje jen dva měsíce zpátky, takže když dám v replay začátek roku 2007 nebo starší tak mi to po spuštění zobrazí prázdný graf, jen na levé straně je nějaká čára, to ani nevím co to je...nějak jsem se do toho zamotal :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

paveln,

To už jsem taky zkoušel, zadal jsem tam 1000 aby se mi zobrazily aspoň tři roky nazpět, akorát že se to pěkně kouslo. A jak to udělám když budu chtít testovat ještě dřívější roky. Já jen myslel, že určitě bude nějaká funkce, do které zadám třeba příklad: 01/10/2005 - 01/12/2005 a tenhle časový úsek trhu se mi zobrazí a budu moct na něm testovat, a pak bych zadával zase jiný úsek podle potřeby. Tudíž asi zjišťuju že to takhle nejde koukám :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to qwero:

nie je to mozne v jednom okne, ale je to mozne na viacerych oknach na jednom zobrazeni monitoru, vid nastavenie v hornej liste Sierry - OKNO.Musis vytvorit viacero grafov s RSI v rozlicnych TF a tie potom pootvarat v zmensenych formatoch na monitore tak, aby ti tam vsetky vosli.Mozes tam aj potlacit cenovy graf aby si mal cisto len RSI.Pozri aj videotutorial na financnikovi- nastavenie Sierry.

Nech sa Ti dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...