Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

nekdo mi to pripada jako opravna dat vsech dohromady:)
dekuji za odpoved
pri stahnuti nejnovejsi verze Amir bujuji s tim jak ji nainstalovat a spustit na grafu pokud dam ADD Custom study tak nevim co ytoho vybrat, protoye je tam toho pozehnane a add se to da pouze po jednom.
muze me nekdo nakopnout.
vse co chci je AmirN studie v ktere se budou odpocitavat cci points take

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o pomoc! Nějak se mi nedaří dostat CCI indikátor do Sierry, jak to mám udělat, hlavní stránka ftraderu momentálně nefunguje, stáhl jsem si nějaký starší ftrader, ale novější Sierra to asi nepodporuje, mám verzi 205, pod záložkou Analysis je pouze Studies, Build Advanced Studies DLL a New/Open Advanced Studies Custom File. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

miles

Pokud myslíš WCCI - tak to je v analysis Woodies Built In, pokus si chceš udělat nějaký svůj setup - tak si to naskládej postupně z toho levého okna do pravého, nastav si požadované hodnoty u Studies(v Settings) a až ti to bude vyhovovat, tak si můžeš v pravo dole do okna pod Study Collections zadat název pro tvůj setup, dáš Save All a ono se ti to přidá do menu Analysis - je to praktičtější, než si to do každýho grafu skládat znova postupně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

uz sem na to prisel

bcas i vypadne net (naroutru se zablokuje DNS) nejdou mi www stranky musim restartnout routr. po restartu to zacne ukrutne logovat chyby a neustale to zapisuje do Logu. Staci se odpojit DN a pripojit CN a logovani prestane.

uf aspon ze to vim 2 tejdny sem jel na 100% CPU)))))))))))))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miles,

při instalaci SC je třeba zaškrtnout, že chcete instalovat další příslušné části programu, např. Studies. Jestli v tom není problém, že v Analysis nejsou žádné Studies.

Settings je: F5 a po přidání Indikátoru (--->) vpravo. Používá se pro každý indikátor zvlášť.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...