Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

1) F6 - Panel CCI - posledni položka změnit z 0 na 14, pak se objevi rozdíl CCI point. - zakroužkováno 2)Růžové hodnoty CZI a SW jsou většinou způsobeny špatnou hodnotou celého bodu v .ini souboru, který je také v adresáři sierry. (možná tam hraje roli oddělovač , . ) již si přesně nevzpomínám zda-li to není třeba změnit v systému. Posílám své nastaVENÍ, které funguje bezva.

4158

4159

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1) F6 -CCI panel , poslední položka změnit z 0 na 14 = objeví se hodnota - zakroužkováno 2)Růžový CZI a SW je většinou zapříčiněn zadáním špatné hodnoty celého bodu v AmirN.ini souboru - součást amirovy studie v kmenovém adresáři sierry. Již si nepamatuji jestli tam nehraje roli oddělovač . , zadaný v systému. Posílám své hodnoty, které fungují super.

4160

4161

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kukus, diky za radu ale nepomohlo to ... zkousel jsem to nainstalovat i ve skole a stejne to je ... (nainstalovany amir - pak mi to ukazovalo myslim jen krizvku, tak jsem nainstaloval jeste custom studies (link byl nekde na financniku) ...

k cemu je kiwi? ...

no nevadi .. prenastavil jsem si woodies buit-in tak aby mi to graficky vyhovovalo a nasel i navod na tu differenci ... jenze se mi to nepovedlo dokoncit ... :(

tak pokud by byl nekdo ochotny mi pomoct tak bych byl moc rad

prikladam odkaz na navod: vision.corps.sk:81/difference.doc
forum k tomu: woodiescciclub.com/forum/viewtopic.php?t=2176 (nutny reg pro download)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

nejsem technický typ a tak bude můj dotaz asi přiupadat hloupý. Ale právě jsem si chtěla stáhnout demo verzi Sierry, ale nejde mi se přihlásit. Po registraci jsem zadala stejné heslo a jméno ale hlásí "neplatné heslo a jméno".. Nemám žádané heslo "special" kvůli proxy serveru ( nevlastním). Zkusila jsem projít všechnu nápovědu, zrušila jsem firewall, a prohledala všechny možné chyby které by to mohlo způsobit a nic.. Nevíte čím to může být?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to vsn: promiň , ale již je to dávno co jsem tu studii instaloval a tak si nevzpomínám na všechny detaily. Ve wiki je popsán
postup pro instalaci Amira-7 a je tam odkaz na Woodiho stránky odkud je možno stáhnout studii Amir-7 + (knihovnu) kiwisstuff pro tuto studii. Součástí Studie je také Amir.doc , kde je popsáno kam přesně je třeba nainstalovat jednotlivé
soubory (některé do kmenového adresáře sierry, některé do adresáře data). Ten odkaz na woodiho stránky je do odděl. sierra a Amir tam má 3 vlákna( Part 1,2,3), zkus to projít.(Stahovat můžeš po zaregistrování). Jinak již nevím...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kukus,

tak jsem preinstaloval Sierru, Amir uz mam v poradku nainstalovany, ale ta CCI difference se zobrazuje pouze pokud pustim v sierre replay coz neni zrovna prakticke protoze mi nikde ani neubyva cas :( ... Replaye pres BT mi tedko prestaly fungovat (nevim proc, mozna, ze mam zaplacenou verzi sierry 1 ale podle stranek to je to sami jak tri (pro backtest) )


porad prosim, jak backtestujes ty ... preci nebudu u backtastu mit stopky v ruce abych vedel, kdy mi skonci bar ...

dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...