Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Díky za odpovědi
z Sierry se mi to při mých pokusech o malou úpravu podařilo vymazat,jsem se překlik a je to v háji,do wiki jsem se koukal ale když máčknu na odkaz an fttrader.de tak mi najede uplně jiná stránka a nikde nevidim odkaz ke stažení.Pls pomozte mi někdo,už fakt nevim jak na to..... :-( díky kairon

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SimInfinityAT demo - prosím o radu.
Všechny grafy běží normálně /živá data/,jen nejpoužívanější ER2H8 ne - přímo v okně grafu se objeví Download skipped
Log hlásí Error opening intraday file for ER2H8.Header check failed: Unknown intraday file typ.
Brooker odpověděl,že v live acct . bude vše OK,stojím těsně před otevřením účtu,ráda bych věděla příčinu ,nemohla jsem udělat chybu někde při ukončování grafů v předešlém dni apod.?
Děkuji,Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den.
Měl bych jednu,dvě otázky.Co znamená záložka "Input Data" v Settings nějakého indikátoru.např.RSI,CCi?Všude jsem zatím viděl vybrané jenom Close (ať už Šebikův tutoriál,nebo v nastavení na Finančníku).=> Proč tam to Close nemám?Mám tam vše možné,jenom to Close ne.Mně by to bylo celkem jedno,ať si je tam klidně i pátek,sobota,jenom abych veděl,o co se jedná a nebylo to neco důležitého. Sierru mám verzi 217 a data jsem si stáhl z Diskuze.
Děkuju za odpověď
Antonín

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Keďže toto vlákno je obrovské a je tu najväčší pohyb príspevkov, mám na vás niekoľko otázok a dúfam, že mi odpoviete:
1) Aký level Sierra Chart si mám kúpiť, keď ho chcem využívať na backtesting (data ScMagic, prepojenie na Bracket Trader) a následne papertrading a reálne obchodovanie (prepojenie na Interactive Brockers)
2) Aký je rozdiel medzi Download Sierra ............... (HTTP) a (FTP)
Už dopredu ďakujem za odpoveď. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...