Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Dobrý deň,
chcem Vás poprosiť o radu. Používam sierru (v nej analýzu woodies built-in) a rád by som si v nej nastavil odpočítavanie času (kedy nastane close danej úsečky). Ak by niekto vedel poradiť, budem rád :). Bol by som vďačný za iný tip ako si stiahnuť amira, pretože ten mi nejak nejde nastaviť. Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj.
Tak sa mi konecne podarilo rozbehnut bracket trader + SC. Brokera mam Infinity, pri instalacii ich simulatoru sa Sierra instaluje do c:\Program Files\YesTrader\SierraChart. Aj ked som ju predtym z tohto adresara odinstaloval a adresar zmazal, nevycistil som rucne registre :-(

Takze moja fungujuca kombinacia po rucnom vycisteni registrov a postupnych instalaciach:
SC v c:\SierraChart\
BT v c:\BracketTrader
Simulator InfinityAT v c:\Program Files\YesTrader\

Skusil som este raz najprv nainstalovat Sim. InfinityAT a potom SC do c:\SierraChart\, vtedy BT nefungoval.
Momentalne mi bezi SC ver 219 a BT 07.0130a36 API940, skusal som aj kombinacie, ktore spominala Veronika22 a v pohode.

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat,jestli někdo z Vás neví k čemu slouží v Sierre,kterou mám defaultně nainsalovanou v C:/program files/yestrader,složka RemoteAssist??V této složce jsou totiž dva soubory: Winvnc 4,Wm hooks.dll,u kterých mi antivir hlásí vir.Protože se mi to moc nezdálo,zkusil jsem tyto dva soubory otestovat na www.virustotal.com a opravdu se mi to potvrdilo,můžete si to sami otestovat.Možná se jedná jen o nějakej falešnej poplach,ale pokud tato složka není důležitá pro správný a bezproblémový chod Sierry,tak bych jí rád odstranil.
Děkuji za odpověď.

Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ak by si mal nejaky problem, tak asi sa Ti pomocou tych programov pripoji broker na plochu a pokusi sa Ti pomoct. Aj to tu uz niekto vyuzil, ak sa nemylim.
Ten adresar mam tiez, Symantec antivirus - prescanoval som ten adresar a ziaden problem mi to nehlasi. Nemas v PC nejaku haved?
Na uvedenej stranke mi nahlasilo zavaznost suborov 3/32 a 4/32 s poznamkami remote assit ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No ved som to na tej stranke skenoval a napisalo mi pre winvnc4.exe nasledovne:

Result: 4/32 (12.50%)

Antivirus Version Last Update Result

ClamAV 0.92.1 2008.03.08 PUA.RAT.VNC-10
FileAdvisor 1 2008.03.08 Low threat detected
Kaspersky 7.0.0.125 2008.03.08 not-a-virus:RemoteAdmin.Win32.WinVNC.4110
Microsoft 1.3301 2008.03.07 RemoteAccess:Win32/RealVNC

Ostatne antiviry nic. Pre ten druhy subor to bolo podobne. Tebe to napisalo nieco ine?
Ja by som tu zlozku odstanil. Ak by to nahodou neslo, tak to naistalujes este raz. Sice trochu hrube riesenie, ale ak pomoze ...

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na podzim jsem se snažil dostat do sierry nastavení woodieho. Skoušel jsem všechny popisované postupy, ale ani jeden nefungoval. Po pár dnech hledání jsem zjistil, že to nejspíš dělají česká okna. Naštěstí se dá Woodies Built-In přizpůsobit tak aby vypadal k nerozeznání od grafů zveřejnovaných zde na Finančníkovi ve článcích - Analýza posledních třích dnů…
Nastavení není zas tak moc složité, ale třeba to někomu pomůže.

Nejdříve si spuťte graf : File – New/Open Intraday Chart – soubor kde ho máte uložen. Stahovat se dají např. tady: emini-data.ic.cz/
Klávesou F5 se dostanete na podrobnější nastavení gragu. Osobně si měním cenu, bary a TF.

Nastavení Woodies Built- In:
Záložka Analysis – Woodies Built-In.
Klávesou F6 se dostaneme do Chart studies. Budu postupně procházet všechny jak je mám seřazený já. Je klidně možné, že vy to budete mít přeházené. Jsou to ty na pravé straně okna.
Kde se nic nemění tak je nezminuji.
1.Commod Chan Index
Jsou tam dva. Jeden kde se nastavuje TCCI a druhej kde se nastavuje CCI14. První popisuji TCCI.
Subgraphs – G1 –změnit na line a Line Width dát na 1ku. Barva žlutá.
2.Commod Chan Index
Subgraphs – G1 – line – Line Width 2. Barva černá.
3. Woodies CCI Trend
Subgraphs – G1 – Bar – Line Width 4. Barva zelená.
G2 – Bar – Line Width 4. Barva červená.
G3 – Bar – Line Width 2. Barva žlutá.
4.SideWinder
Subgraphs – všude na Line a barvy nechat. Line Width na 2.
5.Chop Zone
Subgraphs – G1 – line – Line Width 2.
G2 – line – Line Width 2.
6.LSMA Above
Subgraphs – G1 – line – Line Width 3.

Pak si dejte Save All a nějak si to pojmenujte nebo tam nechte Woodies Built-In a ono se vám to uloží do něj.
Jako perlička na závěr je změna pozadí. Tu najdete v Global settings – Graphics settings – Chart Background.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...