Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

1973:
Tak tohle nechápu. Já osobně jsem ti to sem už dával 2 do jiných vláken.
To je takový problém zmáčknout F6, v Studies najít Fibonacci Auto Retracement a pak si chvilku pohrát s nastavením? Tento nástroj zobrazuje jak aktuální H/L dne, tak RTCM, a to včetně zobrazení hodnot!!!! Umožňuje zobrazení buď linkou, nebo vybarvením.
Co zkusit zapojit vlastní invenci a ne jen neustále psát ten samý dotaz dokola. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jdu cestou nejmensiho odporu... AMP s Ninjou. Uvazoval jsem o TradeStation nebo e-Signalu "s necim".... ale nebudu to komplikovat.
No... ted mi jede na monitorech DOM od Infi, Sierra, DOM NinjaTRaderu a jeho DOM. Ty screeny bych ti pral videt :) Doufam ze az se budou z Infi ptat co jakoze proc, ze jim tam par tech screenu poslu bez komentare a pak se snad chytnou za nos.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JiM36:
Dobrá rada nad zlato.:-) Ještě mě napadlo když jsem četl o přidání Fibonacciho autoretracementu, jak odstranit "přebytečné" čáry a nechat tam pouze 50% retracement a HOD a LOD.Myslíš Jirko, že to také jde? Myslím, že když tam mám EMY+dalších x čár, že už to je předimenzované. Dík za názor.
Z tvé rady zvolím variantu 1. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jirikdin: Všechno jde, když se chce :) U každého indikátoru v Sierra Ch. jde v nastavení zobrazení vybrat z nabídky Draw Style - Ignore, nebo Do not draw a tím se ti ta která linka, nebo čára indikátoru nezobrazí - viz obrázek. Tudíž i u Autoretracementu si vybereš pouze ty linky, které chceš a u těch co nepotřebuješ nastavíš Do not draw. Ať se daří.

16901

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Pro JiM36 Jirko jseš fakt dobrej. Už jsem to udělal a je to skvělé
1.Z kurzu Sierry Chart a dalších ve Finančníku jsem pochytil důležitost Volume(OI,ATR) pro vstup do pozice. Zajímalo by mě zda je možné ze Sierry zjistit? V linku(neznám všechny významy zkratek v linku) nad grafem je uvedené V což by mohlo být volume, ale třeba u trhu YM se mi zdá poměrně nízké.
Doporučené vysoké volume pro výběr trhu je součet všech údajů po vykreslení každé svíčky? Sčítají se tyto čísla volume za celý den nebo je to tak nízké?Budu v blízké budoucnosti připojen přes IB.
2. Volume je ve studiích a mám si ho dát do regionu č.4 nebo je to šrafování v CCI 14 a CCI 50? Přál bych si, aby bylo co nejpřesnější.
3. Velikost ATR poznám také podle velikosti vykreslené svíčky? A Open Interest najdu kde?

Kdo mi poradí?
Jirka
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...