Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

pete
nevim presne jestli to jde zmenit, ale pokud data nejsou z tehoz dne, tak se automaticky stahuji jako 30s. Kdyz je stahnes v dany den, tak by meli byt podle trhu jak se hybala cena.

jinak v menu File > Data Source Settings > Intraday Data Storage Time Unit. zde budes mit ale 2s data jako minimum. K tomu backfillu se to ale nevztahuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer, rád bych se zeptal na nastavení AmirN studie v Sierre - zobrazuje se mi stabilně bez SW a CZI - nemůžu se dostat ke správnému grafu. Pokud používám ftrader a kiwi funguje to dobře. Verze Sierry je 87, Amir je stažený ze SierraChart dnes večer. V seznamu studií (F6) se nikde CZI a SW nevyskytuje - lze ho tam nějak zabudovat ? Díky za pomoc

1929

1930

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tohle spis vypada na chybu knihovny. Je potreba, aby vsechny knihovny byly nainstalovane na spravnem miste (v hlavnim adresari Sierry). Dal pak nedoporucuji - u trhu, ktere jsou v AmirN jiz nastavene - upravovat nastaveni ticku. Lepsi je vytvorit adresar C:\SierraChart\ a do nej umistit soubor amirNStuff.ini. Kdyz je soubor umisten v jinem adresari (napr. C:\Program Files\SierraChart\ etc.), nebude to fungovat spravne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sebiku, viki, Martine, díky za pomoc s Amirem, chyba byla ve špatném umístění *.ini souboru. Ještě mám jeden dotaz, v přiloženém obrázku jsem zakroužkoval růžová čísla 0s 100% - na nic nereagují, nehýbou se. Vzhledem k tomu, že se v Amiru neobjevuje počítadlo, není 0s čas v sekundách? Jestli ano, jak se to pouští? A ten údaj 100% je čeho 100%. Počítadlo jsem nakonec použil z ftrader.dll. Díky moc za pomoc. Bill

1931

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem

pokouším se nastavit sierru, tak abych měl nazelenalé podbarvení celého grafu, ale nějak marně. Na sierre ma WCCI graf, ale černé pozadí, jinak vše OK,
jenom ještě, ale tím jsem se ještě nezabíval, koukám, že na WCCI nastavení jsou po pravé straně hodnoty, jako je HIGH, nebo Low dne, pivoty atd...
Dík za každou radu

S pozdravem,
Mitaros

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...