Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím,

mám notebook a jeden prídavný monitor. Grafy sa mi dajú zobraziť iba na jednom z nich. ak by som si chcel otvoriť viacej grafov tak mi to nejde.
Napr. Na prídavnom monitore mám dva grafy 1min a 5 min ER2 a chcel by som aby som mal aj na notebooku napr.YM , obrazovku rozdelenú na 2 grafy trebárs 1min a 5min.
Keď kliknem znova na ikonu SIERRA a mám otvorené grafy na prídavn. monitore tak na notebooku sa mi to otvoriť nedá. Viete mi s tým pomôcť????
Ďakujem.

Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak jestli chcete resit sierru na dvou monitorech, doporucuji zkopirovat sierru do jineho adresaru. Defaultni nastaveni se take zkopiruje, tudiz budete mit vsechny data stale v puvodnim adresari SierraChart.
Vetsinou bezny NB umoznuje pripojit jeden monitor, existuje ovsem vychytavka na USB - rozsiereny port pro VGA, samozrejme ze koukat na filmy pres toto reseni nebude to prave orechove, ovsem pro zobrazeni grafu ci treba webovych stranek to postaci. Samozrejme to mohou pouzit i NB ktere nemaji vystup na VGA, ovsem meli by
mit USB :-)



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Heraman,
nejsem si jisty zda si rozumime. Ja si nastavim plochu na dva monitory, nasledne roztahnu sierru pres oba a tim si ji zvetsim natolik ze se mi tam vejde dost grafu. Nespoustim tedy dvakrat sierru pro kazdy monitor zvlast.
Delam to tak, ze kliknu pravym tlacitkem na plochu, najedu si do nastaveni a zaskrtnu "rozsirit plochu i na tento monitor". Rekl bych ze je to softwerova zalezitost takze to takto pujde ve vsech windowsech.
Ale jak rikam, ze bych byl odbornik to se rozhodne rici neda. Spise naopak ;-)
To bych doporucil se obratit na Sebika a spol kteri jsou v tom opravdu odbornici.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaro,
neni zac.
Az budes chtit vice monitoru tak si na to musis koupit novy notebook ci PC s poradnou grafickou kartou ktera ma nejlepe dva vystupy - 2xDVI ( tohle je bez zaruky) Ono utahnout napr. rozliseni 2 x 1600 *1200 je celkem mazec.
Jinak i v tomhle vlakne se to da ;-), jeste se to hodne probiralo v tomto vlakne:
www.financnik.cz/forum/read.php?2,653,42142,page=7#msg-42142

2 Sebik
uz jedes live? Jaky system? Jestli mi odpovis tak prosim sem:
www.financnik.cz/forum/read.php?14,43740,43740#43740

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...