Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rád by som Vás poprosil o pomoc. Nemohli by ste mi napísať kroky, ktoré treba dodržať pri inštalácii siera chart, mimo toho čo je uvedené na finančníku. "neviem si s tým rady.už som vyskúšal snáď všetko a stále sa mi to nepodarilo" Vopred Vám ďakujem za pomoc. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jestli tomu dobře rozumím (jestli ne tak mě někdo určitě opraví) tak pokud chceš pracovat s ID grafy tak potřebuješ min. level 2. Záleží taky co chceš dělat, jestli pracovat s online daty, nebo jestli se chceš učit. Na to stačí historická. On line data (kupují se) se dají sehnat pro tenhle level myslím od my track, ale nejsou nejlevnější. Jako nejlevnější varianta je tady prezentováno po založení účtu, připojení právě na IB (sierra level 3).
Něco málo se ještě dočteš tady : www.financnik.cz/forum/read.php?18,10092,page=1

Anebo třeba ještě jiná varianta od peteho na spožděná data :
"Ja jsem zacinal se SW Medved Quote tracker - je free a je docela dobrej (znam i par dobrejch profiku, co ho pouzivaj) a jako zdroj dat pouzivam po registraci zpozdena data z prophet.net . Tento tyden prechazim na data z IB (mam fundovano) a planuji zustat u medveda. Jediny problem zatim vidim se starymi daty, ale myslim ze to brzy vyresim ( na stara data ted pouzivam wealthlab).

jeste jako levna alternativa na grafy je IBCharts.

Sierra mi zatim nijak nesedla."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem

akorát jsem se pokoušel upravit sierru tak, aby mi to běželo. Takže jak všichni píšou, stáhnul jsem si bracket tradera a teď jsem nějak v koncích, píše to, že to chce něco jako tws.ocx a vůbec nevim co s tim. Mám koupená data 2sec od SC, která chci backtestovat.

Buďte pánové od té dobroty a poraďte. Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...