Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Dobrý večer přeji všem traderům,

podařilo se mi s menšími problémy rozchodit IB, Sieru i cci , ale při otevření Tsim plus mi to háže chybu ...run-time error 450,..

Prosím o radu..., opravil jsem si i tečku místo čárky..

Děkuji za váš čas a přeji hodně štěstí ...

Petr - vintner

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer, potřeboval bych se zeptat na takovou drobnost, nastavil jsem si v Siera Chart WoodiesCCI, vše se zdý být v pořádku, až na jednu drobnost. Nulová linka, není prezentována linkou ale "kolečky" (viz obrázek) , myslím že asi bude problém někde v nastavení, nebo je to tím jaký trh mám zobrazen (ESU6, byl již zakomponován v instalaci)? Děkuji za případnou informaci

2200

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den
Učím se a testuji WCCI. Jedu na Sieře studii ftader_SW_CZI a rád bych se naučil pracovat s AmirN. Bohužel když jsemsi tuto studii nahrál ze zde přiloženého souboru(asi nějaká starší verze - to ale nedokáži posoudit), tak mě tam neběží odpočítávání času do konce svíce. Může mě prosím někdo sem vložit nejnovější studii AmirN, nebo odkaz kde ji lze stáhnout? A může mě prosím někdo poradit jak zprovoznit odpočítávadlo?
Mám zatím trochu problémy s angličtinou. Teprve jsem se ji začal pořádně učit.
Díky všem za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím traderi,

stiahol som si podľa návodu z finančníka FTRADER na zobrazovanie kompletného WOODIECCI systému v SIERRAchart a keď to chcem spustit tak mi vypisuje Error loading custom studyDLL:kiwissstuff Windows error code :126 on first attempt , 126 on second attempt 21:26.36
Ukazujeme iba čiernu a bielu čiaru bez zvislých čiar.....
V čom som urobil chybu???
Myslím že som to stiahol v poriadku. Sierru mám od 12.9. a aj Ftrader som sťahoval ASI ten najnovší????????
Ďakujem. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...