Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
myslím, že nejde. Candle se zobrazují podle rozsahu grafu a zvoleného okna. Když se postavíte na kurzorem na cenovou hodnotu a zmáčnete levé tlačítko myší , můžete si to scrollovaním upravit na velikost jakou chcete. Dvojitým poklepem myši na cenový okraj se to vrátí do původní polohy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Da se to udelat umistenim horizontalnich car (idealne v barve pozadi) v meznich hodnotach, ktere chcete mit zobrazene. Trosku kostrbate, ale obvykle relativne funkcni reseni. Dale je pak mozne nastavit fixni rozsah v indikatorech, ale to se mi prilis neosvedcilo. (Osobne nepouzivam zadnou podobnou metodu, clovek si na zmeny meritka zvykne.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Swene!
Jestli jsem to dobře pochopil, tak ti jde o to, aby jsi měl horizontílní mřížku stabilně např. po 20 tickách (tj u YM po 100 babkách). To jde jednoduše nastavit tak, že v F5, Scale, nastavíš potřebný Scale increment (0 = auto, dále pak pevné nastavení - např. u ER2 je 1 = 100 USD). Ale aby i optická vzdálenost těchto čar byla stejná, to podle mne nejde a vždy si to potahuju myší dle okamžité potřeby.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
Rád bych se zeptal jestli někdo využívá studii Ask Volume vs Bid Volume. Zkoušel jsem to ve spojení s IB. Nastavení jsem provedl podle patřičné nápovědy vč. zatržení Time and Sales, leč bez výsledku. Jen žlutá vodorovná čára na úrovni 0. Máte někdo podobné zkušenosti? Díky za kometář.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...