Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

to: pterodaktyl

nějak mi uniká myšlenka toho, co z toho p. Večeřa, potažmo iq-trade má, že si u nich přes něj otevřu účet u IB? Mají z toho nějaké provize, nebo se to dá říct tak, že jim "dohazují" lidi, které alepoň trochu proškolí a za to mohou fundovat účet s částkou 5000$ ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Opat

nu myslím, že z toho určitě má těch 100 USD co dříve získavali a stále ještě získávají někteří zprostředkovatelé u nás.
Dále má nějaké nepatrné zisky z poplatků za Váš obchod, respektive z každého - zeptejte se ho, podrobnosti Vám rád jistě sdělí sám.

Z IQ-Trade pokud o to nestojíte Vás v ničem neškolí, pouze Vám zprostředkují otevření účtu.

S pozdravem

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkoumal jsem nabídku Interactive Brokers a nenašel jsem odpovědi na některé otázky. A to především, pokud by chtěl někdo obchodovat na forexu, s čím vším může obchodovat? U českých firem jsem nalezl různé možnosti, jako

Euro vůči Americkému dolaru, Britská libra vůči Americkému dolaru, Americký dolar vůči Švýcarskému franku
Americký dolar vůči Japonskému jenu, Euro vůči Japonskému jenu, Euro vůči Švýcarskému franku, Euro vůči Britské libře, Australský dolar vůči Americkému dolaru, Americký dolar vůči Dolara Kanadyjskiego, Britská libra vůči Japonskému jenu, Švýcarský frank vůči Japonskému jenu, Novozélandský dolar vůči Americkému dolaru, Euro vůči Australskému dolaru, Britská libra vůči Švýcarskému franku, Australský dolar vůči Japonskému jenu, Euro vůči Kanadskému dolaru, Americký dolar vůči České koruně, Euro vůči České koruně, Americký dolar vůči Slovenskě koruně, Euro vůči Slovenskě koruně, Australský dolar vůči Novozélandskému dolaru, Americký dolar vůči Švédské koruně, Euro vůči Švédské koruně, Americký dolar vůči Norské koruně, Euro vůči Norské koruně, Britská libra vůči Australskému dolaru, Britská libra vůči Novozélandskému dolaru, Americký dolar vůči Jihoafrickému randu, Americký dolar vůči Mexickému pesu, Americký dolar vůči Polskému zlotému, Euro vůči Polskému zlotému, Britská libra vůči Polskému zlotému,.......

Když jsem ale vyzkoušel demo účet od Interactive Brookers, našel jsem tam všeho všudy 6 různých měn. Mohl byste sem někdo prosím hodit odkaz na stránku, kde uvádějí výpis všech, se kterými má zákazník možnost obchodovat, nebo jich víc není?

Potom jsem si všiml, že některé české podniky si strhávají spread. Dělá to i Interactive Brookers?

A konečně, i když jsem se snažil nalézt v jejich programu nějaké grafy celý den, nenašel jsem ani jeden. Buď jsem tu jejich platformu nepochopil, nebo v demu nejsou grafy obsaženy. Mohli byste mi někdo říct, jak to ve skutečnosti je?

Jak jste si jistě všimli, jsem v tomto oboru nováček, tak prosím o schovívavost ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer

Prosím pochopil jsem ze stránky IB "marginRequirements" že následující tituly se obchodují na těchto burzách:

ZB, YM - ECBOT - ?

6A, 6C ,6S, ER2, ES, 6B, 6J, GE - GLOBEX ?

dále bych poprosil o upřesnění - European Monetary Union Euro je označení pro "Euro FX" ???
Pokud ano, dost dobře jsem nepochopil proč u Globexu je jednou označeno "E7" s intradenním marginem 475 USD a několik řádků pod tím označení "6E" s intradennim marginem 950 USD. Mohl by jste mi někdo vysvětlit rozdíl a který z těchto trhů je vhodnější pro intradenní obchodování?

Mám v tom trošku chaos. Potřebuju přesné označení burzy pro spárování s Amibrokerem, ale tady mi to trošku uniká.

Děkuji za případnou pomoc

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Informace ohledně absence grafu už jsem zjistil, ale pořád by mi pomohlo, kdybyste mi někdo řekl, s jakými měnovými páry se dá obchodovat u IB, a jaký je u nich spread. Na stránkách IB jsem to nikde nenašel, a anglicky neumím natolik, abych si o tom s nimi psal. Budete někdo tak hodný a poradíte?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj všem,
chci se zaptat jestli je stále nějaká možnost získat e-book "Intradenní obchodování s Interactive Brokers" i když už Finančník.cz neposkytuje podporu při otevírání účtu (Ebook byl právě za otevření účtu s pomocí Financniku).
E-book mi přijde jako velice praktická věc, ale nevím jak se k ní nyní dostat.

Děkuji za případné odpovědi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...