Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Zdravim chtel bych se ujistit
Pokud u CC je LTD 13.3.08 a FND neni pak IB uzavira long pozici:
End of the second business day prior to the First Position Day
Je First Position Day 11.3.08? a IB uzavira pozici 7.3.08?
Pokud se pletu tak co je First Position Day a kdy IB uzavre pozici? Rad bych v tom mel jasno. Diky moc za odpoved.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Paveln

Děkuji za radu ohledně papírového účtu. Tento jsem si již založil dnes a pokud jsem dobře pochopil měl by být aktivní zítra. Poprosil bych Vás ještě o upřesnění:

1. přihlašovat se budu jménem které mí přidělili na papírový účet a heslem, které jsem si v této ragistraci zvolil a to na stejné platformě na jaké mi funguje verze ostrá?

2. pokud zadám jméno a heslo pro ostrou verzi tak budu moci obchodovat s uloženou finanční hotovostí na svém ostrém účtu a pokud zadám jméno a heslo pro papírový trenink budu obchodovat cvicne na papírovém účtu? chapu to prosím správně? Zpět do ostrého účtu se dostanu pouze zadáním ostrého jména a hesla a již nemusím nikde nic měnit?

3. na cvičném účtu budu mít stejnou finanční hotovost jako na účtu ostrém?

4. Pokud víte, když v Bracket Traderu nastavím SIM obchodování a budu mít zapnutou papírovou verzi, budu moci skrze BT zadávat příkazy do této cvičné verze a tyto se budou cvicně exekuovat na burze? Bude mi rovněž fungovat spojení s AmiBrokerem?

Jsem Vám velice zavázán za rady. Sám bych měl s tímto nastavením veliké problémy.

Děkuji

Pterodaktyl


Link to comment
Sdílet pomocí služby

To pterodaktyl:

1. ano/ano přihlašení funguje stejně jako ostra verze

2.můžete mít otevřen jak paper tak ostrý účet najednou.

3. ne,částka tam bude jiná mám tušení že 50000 USD nebo 100 000 USD,ale jde to nastavit libovolně,třeba i na hodnotu realného účtu.

4.Musíte propojit BT z paper účtem,potom můžete obchodovat i live,jen pozor at se nekdy nespletete a nepropojíte ho z realným.Pokud nemáte nic jiného na propojení s IB přes API tak ho raději nechte na live účtu zablokované a nemůže se Vám stát že pojedete na live účtu.O amibrokeru bohužel nic nevím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pterodaktyl:
1. Ano
2. Ano
3. Po otevření papírového účtu je přednastavená počáteční částka (myslím, že 100.000 USD). Částku je možné změnit podle vlastní volby (Help - Change Clearing Instructions - Account Management - Trading Access - Paper Trading Account Reset - nastavit zvolenou částku). Když se změna udělá do 16:00 (22:00 SEČ), tak bude provedena druhý den.
4. Když bude v BT nastaveno SIM, tak se příkazy do IB simulovaného účtu nepřenáší a zůstávají v BT. Když je v BT nastaveno Live, tak se příkazy přenáší do té platformy IB, která je aktivní a podle toho se obchoduje buď "naostro" nebo "papírově". Spojení s Amibrokerem - nemohu říct, nepoužívám ho.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jirko už jsem se radila se zkušenějšími a od IB jsou volume data opravdu katastrofa ale už zkoušíme jet finwin na volume datech od IB a jde to a má to krásné výsledky. tak pro ty co už mají účet u IB tak by bylo asi dobrý se naučit fin win a pak přejít jinam a pro ty co ještě účet nemají tak ať nechodí k IB pokud chtějí volume grafy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veroniko, diky za rychlou odpoved, taky testuju fin win na IB datech a neni to spatne. Spise mam strach, co se stane, kdyz budu obchodovat az vecer a odpoledni seanci budu muset backfillovat. Nevim, jestli jsou me informace aktualni, ale IB maji backfill data 30s, coz neni pro Volume grafy asi idealni. Nemate to nahodou odzkousene? Dik moc.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobré odpoledne

navážu ještě s dotazem na založení cvičného účtu ... když se snažím založeny účet nastavit, neustále mi to háže anglickou hlášku, že - pokud jsem dobře přeložil - musím podepsat souhlas s placením dat na tomto cvičném účtu ...

1. můžete mi poradit zase jednotlivé kroky jak toto v Account Management nastavit? Pokud možno úplně od začátku otevřením účtu ze software.

2. jaký bude v tomto případě poplatek za měsiční data?

3. Budu platit za každý účet poplatek zvlášť?

Prosím o radu a předem moc děkuji.

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...