Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,
jsem relativní nováček a rád bych vás poprosil, jestli mi můžete někdo poradit - na stránkách Interactive brokers jsem se dočetl, žel od listopadu 2007 zvedli min. požadovanou částku na fundování účtu z 5000 USD na 10.000 USD a já mám našetřeno jen těch původních 5000. Nevíte, prosím, jestli je možné tedy založit účet s 10.000 USD a 5000 si obratem pak poslat zpátky? Díky moc za pomoc...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cican Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pres google jsem nasel ceskou firmu, pres kterou udajne jde stale otevrit ucet u IB za 5000 dolaru. Ale nic nezarucuju (ani jejich poctivost), jen jsem na to narazil.


Jde o to, jestli tam mají aktuální informace. Např. u p. Večeři (iq-trade) jsem objevil otevírání účtu u IB od 2000$. Ale to je hoooodně stará informace. Protože kdysi jsem si přes něj chtěl otevřít účet a už IB chtělo 5000$. Takže vše zkontrolovat. Ale pokud IB chce 10000, tak se mi nezdá, že někdo ti otevře menší účet. To nemá logiku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chlapi, řešit co nejnižší možný základní vklad mi přijde bezpředmětné. Tady na webu je všude zdůrazňováno, jak je důležité mít pro trading připravenou dostatečnou částku. Pokud bude moc nízká - nováček nemá moc šancí se udržet a po několika neúspěšných obchodech je nucen s tradingem nadobro skončit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to harmonie
Oni to zvedali kvuli novackum, ne kvuli brokerum jako iq trader. Jinak ted pres iqtrader urcite jde za 5000. Ja osobne jsem to tak nedelal, ale znam lidi co to tak udelali a v pohode. Zadnej podvod v tom neni. Ucet je psanej na vas a vsechno je stejny jako byste si to zalozili samy. Aspon takovy mam informace od lidi a i od iq.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...