Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

hm presto nechapu proc uz neni podpora poskytovana.
hlavne nechapu proc neni mozne zmineny ebook koupit. Chapu ze byl davan jako present za to ze se pri registraci uvedl kod Fin. a ten nasledne dostal financni odmenu?? nevim kolik to bylo ale verim ze by se naslo urcite dost lidi kteri by za ten ebook zaplatily minimalne stejnou castku.
Ale pokud to nejde tak to nejde. Beru na vedomi. Smula pro obe strany.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, postupně v diskuzi nacházím nějaké odpovědi na své otázky, ale stejně bych někoho z Vás poprosil o shrnutí mích otázek. Chystám se zřídit nějakého amerického brokera, chci vyzkoušet tedy IB.
Minimální vklad je tedy 10 000 USD, dočetl jsem se, že min poplatek měsíčně je cca 20 USD to znamená, že kdybych nakoupil akcie třeba na půl roku tak stejně budu muset platit 20 USD každý měsíc ? Jak je to s daty do Medvěda (Quote tracker)platí se zvlášť nebo jsou součástí účtu pokud splním podmínku 10 000 USD? Jaká je aplikace od IB s porovnáním s Medvědem? Případně ještě něco co bych měl vědět?

Děkuji moc za odpovědi
:) :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

prosím o odpověď na můj dotaz od někoho kdo má zkušenosti s IB. Předpokládám, že může nastat situace a zřejmě není ojedinělá, jak jsem se dočetl, že rychlý pohyb trhu může přeskočit SL. Zabývám se zatím paper obchody na simulaci IB, příkazy zadávám přes BT. Jak se tedy zachovat pokud se trh rozjede a přeskočí SL? Asi bych měl použít příkaz "close all positions", ale bude tento příkaz dostačující, mám jej použít opakovaně dokud se pozice neuzavře nebo je lépe telefonicky kontaktovat IB. Připravuji si postupy v kritických situacích abych pak neprovedl nějakou splašenost. Pokud tedy máte někdo zkušenost s takovou situací, budu vděčný když mi ji stručně popíšete.

Díky
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Grey:

Nevím, kde jses dočet o této situaci, kterou popisuješ, ale SL, tedy Stop Loss, se mimo jiné zadává jako ochrana tvých investic proti tomu, pokud se trh rozjede opačným směrem, než jsi předpokládal. Pokud by takto rozjetý trh SL přeskakoval, neplnil by SL svůj účel a do trhu by jsi jej zadával úplně zbytečně. Navíc pokud zadáváš příkazy přes BT, jak píšeš, tak já osobně jsem se s takovou situací při práci s BT nesetkal. Pokud ti seleže SW nebo HW, tak jednou zadaný příkaz SL v trhu "visí" tak dlouho, dokud jej ty sám nezrušíš, a nebo dokud nedojde k jeho vyplnění.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Grey >> Mám sice jiného brokera než IB, ale systém je všude stejný, pokud máš SL jako klasický stop příkaz tak se aktivuje na nejbližší možné ceně, např. se ti může stát, že zadáš SL na 150 ale skončíš se SL 160, s tím je třeba počítat, v případě, že papertraduješ by nebylo od věci vynásobit počet obchodů jedním tickem a toto brát jako ztrátu, přiblížíš se více k realitě. S pozdravem Martin.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911:

ano, ale k vyplnění příkazu přesto dojde, byť s nějakým mírným skluzem (navýšením ztráty), ale já jsem greyův dotaz pochopil tak, že tím přeskočením myslí nevyplnění SL příkazu vůbec a pokračování trhu dále v nežádoucím trendu, na což si grey chce vypracovat kritický plán jak např. volat do IB, což si myslím, že se zadaným SL není potřeba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...