Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Díky za odpověď, mám v BT přednastavený SL který posunuji ručně pokud se trh vydá mým směrem, přesto jsem se ale doslechl, že trh vyjímečně nabere takové obrátky, že není SL exekuován. Vlastně se ptám jestli se příkazem uzavření všech pozic nějak urychlí ukončení obchodu nebo se tento příkaz zařadí tzv. na "konec fronty" a jestli má platnost použít ho alespoň jako pojistku pro případ že by můj SL nějakým nedopatřením zcela vypadl ze hry.

Ještě jednou díky,
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ouklend, Remarque, 911 díky přesně to jsem měl na mysli, chápu že se v takto definované situaci může SL naplnit mnohem později a s horší cenou, šlo mi o to zda se může stát, že se SL prostě takříkajíc "ztratí v davu" a je pak nutné použít nějaký opětovný příkaz.

Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Preji hezky den! Omlouvam se pokud me otazky budou hloupe,ale zajimalo by me,jak to ve skutecnosti funguje. Pro otevreni uctu u IB je potreba minimum 10000 USD,znamena to,ze po par neuspesnych kontraktech,kdyz se dostanete na nizsi castku vam nebude umozneno obchodovat?? Nebo se opravdu jedna jen o vstupni kapital pro zalozeni??? Jak by to tedy vypadalo,pokud bych slozil 10000USD a za nejaky cas si nechal preposlat zpet treba 5000USD??? Nedalo by se to timto zpusobem obejit? Mate nekdo s timto zkusenost,nebo muzete poradit prosim??! Dekuji Ross.h

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dekuji moc za info Marku!5000 mam v poho,i 10000,ale to si nemuzu dovolit dlouhodobeji investovat,pokud to tak funguje,tak je to super a moc mi to pomuze.Kamarad obchoduje u IB,ale uz delsi dobu,to jeste stacilo 5000 a v teto otazce mi nebyl schopen poradit.Existuje nekde nejaky odkaz,kde je moznost si to overit? Dekuji!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny.
Našla by se zde dobrá duše pro nás začínající a podrobně popsal proces při otevírání učtu u IB ?
Stačilo by uplně trivialně popsat třeba :
Na strance www.interactivebrokers.com/blablabla
1 prázdné pole vyžaduje = blabla
2 pole = blabla
3pole atd...

continue

1 pole = blabla
atd atd

Vlastním překladač stránek PC Translator, ale i sním je to krize. Nedokáže specificky formulovat dané otázky a tudíž se v tom kopu.

Díky všem co projeví ochotu a trochu pochopení pro začínajícího tradera.

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ross.h

Vycházím z vlastní zkušenosti, takže tomu můžeš věřit, na založení účtu potřebuješ těch 10 000 usd a po založení si můžeš nechat poslat třeba těch 5000 usd zpátky, podmínkou samozřejmě je, aby ty peníze nebyly v tu chvíli blokované v marginu, ale to asi víš :).
Dokonce při prvním výběru mi vůbec nevolali a neověřovali si nic, takže sem asi první, komu se to tady přihodilo, po zpřísnění pravidel výběru, ale to sem nepatří :D.
Každopádně z toho nemusíš mít strach, je to v pohodě (tu).

Hodně úspěchů :) (tu)...

Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DanielP

A co tak si na to sehnat nějakýho studenta, který umí perfektně anglicky, dát mu 100Kč na hodinu, ať ti s tím otevřením účtu pomůže? Navíc ti může pomoct i s dalšími věcmi, kterým nerozumíš na stránce IB atd. Osobně to tak často dělám, jak pro věci přes burzu, tak i při podnikání. Otevření účtu bych zvládl i sám, anglicky trochu umím a měl jsem k tomu i návod, ale proč si to ještě více neusnadnit (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
vy, kteri jste v posledni dobe fundovali ucet u IB, jakou adresu vlastnika uctu jste, prosim, uvadeli? P.O.Box A3770 Chicago nebo Two Pickwick Plaza, Greenwich? Nebo uplne jinou? Kazdy zdroj totiz udava neco jineho, primo na strankach IB jsem nasel jen ten P.O.Box, ale to mi zase prijde divne, aby majitel uctu sidlil v P.O.Boxu.. :-) Dik moc za odpovedi.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...