Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Dobry den


tradingu se již věnuji 3 roky a už jsem unavený. Pořád ne a ne pokročit výrazněji dopředu a jak takž se stále držím na vloženém kapitálu. Někdy vydělám, někdy prodělám, ale stabilnější výdělky mě míjí.

zjišťuji, že u mě to nebaví a možná že já nejsem až tak pro trading vhodným účastníkem.

neporadil by jste mí někdo jakým způsobem mužu u IB zrušit účet a nechat si zbývající peníze poslat zpět do ČR?
platí se nějaké sankce?

děkuji.

Manga

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny
pred par dny jsem se pokusil otevrit ucet u IB a dnes mi prisel nasledujici mail:

"Congratulations! Your Interactive Brokers request for portfolio
margin capabilities has been approved for account UXXX957.
In order to take advantage of portfolio margin you must maintain
at least USD 100,000 (or USD equivalent) in Net Liquidation value
at all times. If this balance requirement is not met, portfolio margin
will not be in effect for your account. For further detail on Portfolio Margin,
see our Portfolio Margin Highlights."

:) No docela dobry az na to ze tech 100000 nemam a ani jsem takovy ucet nechtel.Neco jsem spatne pri registraci asi vyplnil.Poradi nekdo co se s tim da delat nez se na vlastni pest pustim do komunikace s IB?

Diky za pripadne rady

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sofly Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny
> pred par dny jsem se [bold]pokusil [/bold]otevrit ucet u IB a dnes mi prisel nasledujici mail:...

Na cz-webu existuje v češtině přesný návod, krok po kroku, co, jak a proč zadávat. To sis taky [bold]pokusil [/bold]přečíst? Zřejmě sis otevřel nějaký profi-účet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

... uz jsem to zjistil. Default nastaveni je ze se v 10:00PM vypne aplikace trading workstation. Jde to nastavit v konfiguraci, pokud se zada neplatne cislo, nastavi to na 10:00 PM. Cas urcuje podle casu pocitace, ne burzy, tak pro nas v Cechach nam to vypne defaultne aplikaci 15 minut pred koncem obchodovani ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

pídil jsem se po komisích na obchodování cukru Sugar 11 (nízká volatilita, relativně vysoká likvidita). Ten se obchoduje na NYBOT.

Na této adrese jsou jejich poplatky: individuals.interactivebrokers.com/en/accounts/fees/commission.php?ib_entity=llc

Na všechny kontrakty na NYBOT mají komisi RT 5.50 USD.... to mi přijde celkem málo, nemyslíte? Přitom v curku žádný mini kontrakt není. Je to skutečně tak?

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

harmonie Napsal:

> Na cz-webu existuje v češtině přesný návod, krok
> po kroku, co, jak a proč zadávat. To sis taky
> pokusil přečíst? Zřejmě sis otevřel nějaký
> profi-účet.
>
> -----------
> František


Ahoj. Já bych si také rád přečetl onen návod v češtině, ale jak jej hledat, To se opravdu sem nesmí dávat odkaz, který s konkurenci financnik.cz nemá nic společného, Jenom se tu píšou tajemné vzkazy a poznámky "kdybys hledal", "je to na netu", "tam máš podrobný návod" a podobné rady. Ctím tento web a jeho pravidla, nemíním vědomě tato pravidla porušovat, ale ??? Copak je to nějaký prohřešek, když nekdo někomu napíše odkaz, který tomuto webu neuškodí, neublíží, nezneužije jeho informací, ale pomůže? Vidím to dole pod tímto textem červeně. No tak raději mlčím. Za rady na financnik.cz jsem vděčný.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula

1) otevři si Google

2) do toho vyhledávacího okýnka napiš co chceš najít:
interactive brokers
a k tomu přidej založení, otevření (nebo něco podobnýho) účtu nebo stačí jen účtu
takže například zadej toto: [bold]interactive brokers účtu[/bold]

3) klikni na tlačítko Search

4) vyjedou ti na první stránce minimálně 3 odkazy na návody na založení účtu u IB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Thank you very much :)

Ja jenom že někdy zákaz vkládání odkazů se může chápat jako kontraprodukvivní.
Když tak pročítám diskuzi, tak je to někdy ke smíchu, jak se tento zákoaz obchází.
Nic na plat, pravidla jsou pravidla a i když se mi v některých bodech nelíbí, musím
a hodlám je respektovat.
Tentokrát si je ale málinko dovolím porušit, neboť níže uvedený odkaz odkazuje zpět
na stránky financnik.cz. Doufám, že tento prohřešek bude pro [b]admin[/b] strávitelný.

www.financnik.cz/komodity/ib/otevirame_ib_video.html

[b]pavelen: [/b] Díky moc :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...