Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Zdravím ok1fdu,

už si to zcela přesně nepamatuju,ale já problém neměl,vše hned plynule fungovalo bez prodlení.Jen mě trošku zaráží,že už máš nafundovaný účet,který není schválený.Já poslal dokumenty,byl mě schválen účet,pak jsem poslal teprve peníze a vše fungovalo,snad to bylo tak nějak,už fakt přesně nevím,ale v každém případě žádný problém nebyl.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: Dejvid


Tak dnes jsem tam volal, jedná se o problém s ročním příjmem. Prý jsem tam uvedl nějakou velkou částku.
Bohužel přesně nevím co jsem tam napsal. Dělal jsem to dle návodu, který je dostupný jinde.
Myslím, že jsem tam napsal nějakou standartní cifru, co tam píší všichni.
Ptali se na to již jednou, ještě v průběhu registrace. Pak již žádný dotaz neměli, tak jsem si myslel, že je
všechno v pořádku.

Teď jsem tedy znova poslal prohlášení o ročním příjmu a budu zase čekat.

Z toho tedy plyne, že jsem si měl všechny stránky při registraci vytisknout a přesně si poznamenat, jak jsem co vyplnil,
abych předešel nějakým nesrovnalostem.


Jak píše Borax, všechno jde celkem plynule, pokud se ale nic neděje delší dobu, tak to chce zavolat.

zdraví ok1fdu


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, muze mi prosim nekdo rici, kolik bere tento broker za kontrakt ropy? Jsem zatim u XTB a NEDOPORUCUJI. Zakladal jsem si ucet pred dvema mesici, vse bylo ok, prestoze spread je ta dost vysoky (10pips). Ted ovsem vecne zvysuji spread na 20pips, coz uz je opravdu brutalni...navic je jim jedno, ze jste vstoupili do trhu s 10pips spreadem, proste si klidne v prubehu obchodu zvysi spread a odectou ho...tak hledam noveho brokera pro ropu.
Diky za reakce...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To MNOVAK:
Pravdou je, ze letite zkusenosti nemam, ale mam system, ktery je vytvoren pro ropu a live slape, jen me pekne stvou ty poplatky u XTB, ktere jsou brutalni...kdyz jsem si spocetl, kolik jim mesicne necham, malem jsem chytil infarkt...navic ted denne zacali rozsirovat spread, prestoze trh se chova stejne jako kdykoliv drive a spread 20-30 pips na rope, to uz je opravdu docela balik...cca 10 000Kc za kontrakt...Takze dnes jsem je opravdu odpiskal...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den,

Po fundovani uctu u IB chci realizovat jeden jiz vytipovany dlouhodoby obchod (3 mesice) a pote bych chtel sve penize stahnout zpet na muj ucet v CR.

-Kolik mi IB dovoli minimalne nechat na ucte, aby ho nezrusili ? 2000, 3000? Je mozne fundovat ucet 10 000 a za 3 mesice 8000 stahnout zpet ?

-Jelikoz ID data nepotrebuji jdou bez problemu "odobjednat" abych neplatil mesicne zadne poplatky ?


Dekuji
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...