Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Přeji dobrý den,

souhlasím s MichalJanovky - přes helpdesk/chat jsem nikdy ničeho nedosáhl (a s těmi Indy mám stejnou zkušenost - každý kontakt na chatu končil popřáním hodně úspěchů). Nezbylo mi nic jiného, něž požádat kolegu s perfektní angličtinou, který mi telefonicky vše vyřídil (končila platnost kódové karty a novou se mi nepodařilo aktivovat - chyba byla u nich v systému).

Na stánkách IB je popis Vašeho stavu, způsob, jak to vyřešit, jsem ale nenašel :

"Burnt Orange: Indicates a cancellation request has been accepted by the system but currently the request is not being recognized due to system, exchange or other issues. At this point the order is not confirmed canceled. You could still receive an execution while the cancellation request is pending. "

Takže Vám zbývá asi opravdu jen telefon (nebo Skype).

S pozdravem kbtm


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cau ....... hele zkuste volat tohle cislo jsou tady o mnoho moudrejsi lidi nez pod hlavnim cislem ktere vas automaticky posila do asijskych statu, tohle je cislo do Chicago IB location 312 542 6901 ( z cech tam jeste musi byt predvolacka do USA ) a tam vam rozhodne dobre poradi . Mam stejne zkusenosti .......... Jo a pro Michala , mozna jsi jen neco nechtene zmenil v nastaveni , ja si kazde nove nastaveni zalohuji "File and Save Settings as .. " , ale tezko takhle radit nevim ani jestli oteviras real trading nebo simulated , na simulated se nekdy muzou stavat ruzne smesne veci ale na real by se nic dit nemelo ..............

Happy Trading Everyone !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cau ....... hele zkuste volat tohle cislo jsou tady o mnoho moudrejsi lidi nez pod hlavnim cislem ktere vas automaticky posila do asijskych statu, tohle je cislo do Chicago IB location ... ... ... ( z cech tam jeste musi byt predvolacka do USA ) a tam vam rozhodne dobre poradi . Mam stejne zkusenosti .......... Jo a pro Michala , mozna jsi jen neco nechtene zmenil v nastaveni , ja si kazde nove nastaveni zalohuji "File and Save Settings as .. " , ale tezko takhle radit nevim ani jestli oteviras real trading nebo simulated , na simulated se nekdy muzou stavat ruzne smesne veci ale na real by se nic dit nemelo ..............

Happy Trading Everyone !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cau ....... hele zkuste volat tohle cislo jsou tady o mnoho moudrejsi lidi nez pod hlavnim cislem ktere vas automaticky posila do asijskych statu, tohle je cislo do Chicago IB location ( z cech tam jeste musi byt predvolacka do USA ) a tam vam rozhodne dobre poradi . Mam stejne zkusenosti .......... Jo a pro Michala , mozna jsi jen neco nechtene zmenil v nastaveni , ja si kazde nove nastaveni zalohuji "File and Save Settings as .. " , ale tezko takhle radit nevim ani jestli oteviras real trading nebo simulated , na simulated se nekdy muzou stavat ruzne smesne veci ale na real by se nic dit nemelo ..............

Happy Trading Everyone !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cau ....... hele zkuste volat tohle cislo jsou tady o mnoho moudrejsi lidi nez pod hlavnim cislem ktere vas automaticky posila do asijskych statu, tohle je cislo do Chicago IB location ( z cech tam jeste musi byt predvolacka do USA ) a tam vam rozhodne dobre poradi . Mam stejne zkusenosti .......... Jo a pro Michala , mozna jsi jen neco nechtene zmenil v nastaveni , ja si kazde nove nastaveni zalohuji "File and Save Settings as .. " , ale tezko takhle radit nevim ani jestli oteviras real trading nebo simulated , na simulated se nekdy muzou stavat ruzne smesne veci ale na real by se nic dit nemelo ..............

Happy Trading Everyone !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den,

individuals.interactivebrokers.com/en/p.php?f=commission

Pro USA stock je to 0.005 USD/1, minimálně 1 USD, maximálně 0.5% za kompletní trade (+ další poplatky burze - jsou to opět cca desetiny % za trade).

Bude dost záležet, na kolik trade bude nákup/prodej rozdělen a jaká bude cena/stock.

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, prosím o radu pro začátečníka. Seznámila jsem se s programem NJ. Chci si otevřít účet u InteractiveBrokers. Nechci používat platformu TWS, ale NT, kterou zakoupím. Chci obchodovat evropské trhy (FESX, FDAX). Fundování účtu plánuji ve výši cca 15.000 EUR. Prosím o radu :
1) Jaká data IB poskytují (nyní používám od Zen Fire ale už mi přestaly fungovat) a budou mi fungovat v Ninja T.?
2) je lepší u IB obchodovat přes TWS než přes NT? Pokud ano, proč ? TWS se mi zdá velmi složitá...
3) Poskytují IB kvalitní intradenní data pro evropské trhy ? (FDAX? FESX)
4) nedaří se mi ve vláknech najít postup, jak propojit IB s NT.
5) jaké jsou cca poplatky u IB za obchodování na EUREXu (FDAX, FESX) - našla jsem si, že je to 2EUR, ale nějak se mi to nezdá...
6) Je případně lepší pro obchodování evropských trhů využít jiného brokera, např. MIRUS ?

Předem díky za tipy a rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to luciel

1. data posyktuju ale su filtrovane oproti zen-fire kde su nefiltrovane čiže lepšie budu ti fungovat aj u IB ale si musíš zakupit NT licenciu bud pre jedneho brokera alebo multi licenciu
2. ak si sa naučila pracovať s NT tak ostan u NT
3. kvalitne data su to data z burz len problem je v tom že su filtrovane čiže nevidíš tam každy tick ako u zen-fire ale su tie ticky pakovane
4. ako pripojit k ninjatrader www.ninjatrader.com/ConnectionGuides/Interactive-Brokers-Connection-Guide.php
5. maš tam fix to su tie 2 evri za jednu stranu čiže dokopy 4ečka za obchopd alebo poplatky podla zobchodovaneho množstva kontraktov čiže Cost-Plus Tiered (Non-US)
6. je to tažke povedat či cez toho alebo toho Mirus ma nefiltrovane data(lepšie data) nemusíš kupoat si data a posyktuju tiež zlavu ked budeš obchodovat viac a komisie ma myslím FDAX 3,06eur za RT a FESX 2,66 za RT od 0-200 zobchodovanych kontraktov u IB maš komisie pri jednom kontrakte u Fdax komisia 0,90+ poplatok burze 0,50+ 0,01 eur poplatok regulator za jednu stranu je to 1,41 čiže 2,82 za RT poplatok do 1000 zobchodovanych kontrakotv u FESX je akurat poplatok burze nie 0,50 ale 0,30 eur a plus si pripočítaj poplatok za data eurex level 1- 8 evri mesačne a level 2- 12 evri mesačne a plus ked chceš mat nefiltrovane data tak dalsích 80 usd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...