Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Dobrý deň všetkým, som tu v diskusii prvý krát, a chcem poprosiť o radu a pomoc. Som viac-menej rozhodnutý otvoriť si účet u IB, prešiel som celé vlákno, viem, že existuje ešte jedna diskusia o IB, tou som sa ešte žiaľ nestihol predrať. Chcem poprosiť o odpovede na nasledovné:
1. môžem fungovať súčasne cez TWS, web aj mobil aplikáciu?
2. mám trošku obavu z toho založenia účtu, postup popísaný na financnikovi je stále platný?
3. stále platí, že mi bude zaslaný manuál pre obchodovanie? Našiel som totiž nejaký postup na financnikovi, ale to prostredie je aktuálne úplne iné (alebo aspoň sa mi zdá:-))
4. trošku so stratený v jednotlivých platformách (NT, Siera, atď.) - bol by som fakt povďačný, keby mi niekto odporučil, ktorú používať, nakoľko nemám skúsenosť so žiadnou z nich.

Ešte pre info, doteraz som obchodoval len akcie cez lokálnych obchodníkov (RMS a FIO) a dáta používam predplatené zo www. stockcharts.com.
Ak opakujem otázky, ktoré su už niekde zodpovedané, vopred sa ospravedlňujem. Vďaka za akúkoľvek odpoveď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gin17>

4) ninja mi osobne sadol najviac. podla mna je najviac user-friendly a jednoduchy.

2) postup zalozenia uctu som absolvoval pred par dnami, je to +/- to iste. zasekol som sa len na 1 mieste, no tam bola na vine moja nevsimavost, resp. zle pochopenie toho, co som mal pred ocami.

3) ak myslis manual pre obchodovanie v TWS, ktori ti zaslu po zalozeni uctu z financnika, ja som ho este nedostal, ale stale ho slubuju, ano :) ak ho porovnavas s manualom pre obchodovani komodit, ktory je tu k dispozicii zdarma, to je nieco uplne ine.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky moc za odpovede. Áno, mal som na mysli manuál na obchodovanie v TWS.
Čo sa týka otázky č.1, tak som to myslel tak, že či môžem využívať všetky (nie byť súčasne nalogovaný vo viacerých), t.z. ak som trebárs na ceste, môžem sa nalogovať na mobil a keď prídem domov, tak použijem TWS... Ide to?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim, jen krátký dotaz:

můžu poslat peníze na IB přes Skrill (Moneybookers) účet? Hledal jsem všemožně na jejich webu, ale výslovně to tam není ani povoleno, ani zakázáno. Ještě než jim napíšu na support, chci se tedy zeptat tady, jestli někdo nemáte přímo osobní zkušenosti s fundováním přes Skrill.

Díky,

Braker

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Braker Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravim, jen krátký dotaz:
>
> můžu poslat peníze na IB přes Skrill
> (Moneybookers) účet? Hledal jsem všemožně na
> jejich webu, ale výslovně to tam není ani
> povoleno, ani zakázáno. Ještě než jim napíšu na
> support, chci se tedy zeptat tady, jestli někdo
> nemáte přímo osobní zkušenosti s fundováním přes
> Skrill.
>
> Díky,
>
> Braker

Je skrill ucet na tvoje meno a ma svoje vlastne cislo uctu? Alebo lepsie povedane budu ti vediet poslat nan peniaze z IB tak ze uvedu ako vlastnika uctu teba? Tj pokial ten ucet v skrill odkial posles peniaze do IB a kam z IB posles peniaze je tvoj tak to pojde. Ale tipujem ze skrill je nieco ako paypall a teda ziadna sanca s IB alebo inym serioznejsim brokerom


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jarusak:

máte nastavený kontraktní měsíc správně na 12-12? jinak žádnou 200tickovou úsečku na 3min tf nemám, největší byla 2.11. po reportu v 13.30 a měla cca 80 bodů..jinak aktuálně se správná cena YM 12-12 pohybuje kolem 13100..

PS. nepoužívám data IB, ale tyto věci by měly platit univerzálně..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
ještě jednou k mému problému popsanému nahoře. Protože mám na počítači staženou i platformu Ninja, zkusila jsem se napojit na IB u Ninjy. Graf pro YM, 3 min. je stejný, jako mám na Sieře. Tzn. nyní ve 13.36 mám klesající svíčku velikosti:
Open: 15187, Close: 15038 a Low: 14973. Taková zblázněná data mám od 2.11. od 19:24. Ještě mě napadlo, může to být tím, že TWS mám demo? Už opravdu nevím, kde mám sehnat radu.
Díky Jarušák

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...